Isaac Carter

Isaac Carter

Ashley Thomas Sezóny 1 2017 - 2017


Isaac je bratr Erica Cartera, se kterým v současnosti nemá moc vřelý vztah. Může za to především Nicole, se kterou kdysi Isaac chodil. Nicole se ale následně provdala za Erica a Isaac se nikdy přes ztrátu přítelkyně a v podstatě i ztráty bratra nedokázal nikdy přenést.

Isaac je Ericův bratr, který vede své vlastní kriminální podsvětí s drogami a zbraněmi. Eric pro něj kdysi pracoval a přebral mu jeho přítelkyni Nicole. To pro Isaaca byla poslední kapka a od té doby se svým bratrem dobře nevycházel. Eric posléze pro Isaaca přestal pracovat, našel si bydlení s Nicole a dokonce si jí i vzal.

Když po Ericovi jdou stoupenci Bin-Khalida, Eric si uvědomí, že nemůže nikomu věřit. Potřebuje ale dostat Nicole do bezpečí a tak přistoupí na setkání s Isaacem. Vysvětlí mu celou situaci a nechá Nicole u svého bratra, dokud Eric neeliminuje hrozbu teroristů. Isaac má pod sebou spoustu lidí se zbraněmi, kteří jsou schopni ochránit Nicole, kdyby se něco přihodilo. A i když je Ericovi Isaac cizí, stále mu věří.

Nicole se tak po dlouhé době dostává s Isaacem opět do kontaktu. Isaac sice tvrdí, že už se přes Nicole dostal, ale jeho činy mluví přesně opak. Stejně tak i když říká, že je mu jeho bratr ukradený, ve skutečnosti mu na něm velice záleží. Když Nicole přebývá u Isaaca, objeví se nové problémy. Jeho lidé se chystají na převrat a chtějí Isaaca zbavit vedení. Zrovna v den, kdy se to hodí ze všeho nejméně.