Keith Mullins

Keith Mullins

Teddy Sears Sezóny 1 2017 - 2017


Nový ředitel PTO, který patří mezi jedny z mála lidí na světě, kteří znají přesná jména vojáků, co zlikvidovali teroristu Ibrahama Bin-Khalida. Keith se tak stává hlavním podezřelým, zda on nezradil americký národ a nespolupracuje s lidmi Bin-Khalida.

Keith Mullins je nový ředitel PTO ve Washingtonu. Na jeho místě byla předtím Rebecca Ingram, která následně Keitha doporučila na tento volný post. Rebecca odešla z pozice ředitelky poté, co společně s Ericem Carterem a dalšími úspěšně zlikvidovala teroristu Abrahama Bin-Khalida v Yemenu. Keith o této operaci věděl a znal jména vojáků.

Jelikož jména vojáků této operace znalo velice málo lidí, Keith se stává okamžitě podezřelým, když teroristé začnou odrovnávat zasvěcené vojáky jednoho po druhém. Eric má společně s Rebeccou podezření, že právě Keith je zradil. Rebecca tuší, že Keithovi nemůže věřit, a tak se ho rozhodne omráčit a využít čas v PTO na záchranu zbylých vojáků a hlavně ukořistění cenného USB disku, na kterém jsou informace o tajných agentech.

Keith je následně zadržován ve vyslýchací místnosti. Z té se dostane, až když Mariana Stiles upozorní agenta vedoucího terénní operace Thomase Lockea, že Mullins není už hodinu k dispozici. Keith následně Rebeccu ihned odřízne od sítě PTO a odvede ji společně s komplicem Andym Shalowitzem do vyslýchací místnosti. Keith si posléze uvědomí, co Rebecca celou dobu dělala, a rozhodne se Ericovi pomoci.