Mariana Stiles

Mariana Stiles

Coral Peña Sezóny 1 2017 - 2017


Mladá analytička PTO, která ctí zásady organizace a vše, co se jí nezdá, okamžitě hlásí řediteli Keithu Mulinsovi. Mariana je také sestřenicí Edgara Stilese, který zemřel na PTO v Los Angeles během pátého dne na účinky nervového plynu, který vypustili ruští teroristi.

Mariana Stiles je mladou posilou pro PTO ve Washingtonu. Pracování pro vládní organizaci má zřejmě její rodina v krvi, protože Mariana je sestřenicí Edgara Stilese, analytika PTO z Los Angeles, který zemřel během pátého krušného dne Jacka Bauera po účincích nervového plynu. Ani to ovšem Marianu neodradilo a vystudovala školu, která jí mohla uskutečnit Marianin sen.

Mariana Stiles se dostala na PTO díky mezinárodnímu řediteli Keithu Mullinsovi, který si ji sám do týmu vybral. Mariana tak nahradila Bashira. Stiles nebyla jedinou personální změnou po jmenování ředitele Mulinse. Mariana studovala stejnou školu jako Andy Shalowitz, proto se ti dva často předhánějí, kdo z nich je lepší a pro svou práci kvalifikovanější.

Andy se pokusí Marianu několikrát získat na svou stranu, když tajně pomáhá Rebecce Ingram, Ericu Carterovi a Benu Grimesovi. Mariana je ale věrná zásadám PTO a vše, co se jí nezdá, nahlásí řediteli Mulinsovi či šéfovi operací v terénu Thomasi Lockeovi. Později se ale Mariana s Andym sblíží a oba spolu začnou vycházet.