Nicole Carter

Nicole Carter

Anna Diop Sezóny 1 2017 - 2017


Nicole je Ericovo manželkou, která kdysi chodila s jeho bratrem Isaacem. Společně ale od Isaaca uprchli a od té doby jsou jejich vztahy na ostří nože. Když na pozadí všech událostí hrozí teroristický útok, Eric se rozhodne Nicole schovat právě u Isaaca.

Nicole Carter je bývalou přítelkyní Isaaca Cartera. Isaac je známý drogový dealer ve Washingtonu, který má pod sebou velké množství lidí a zčásti ovládá černý trh. Chvilku pro něj pracoval i jeho bratr Eric. Tam se Eric seznámil s Nicole, do které se zamiloval. Oba dva spolu následně začali chodit, což mělo za výsledek, že Eric přestal pro Isaaca pracovat a jejich vztah se rapidně zhoršil.

Nicole se posléze stala Ericovo ženou. Podporovala ho, když se přidal k americké armádě, kde se stal jedním z nejmladších velitelů v terenních operacích. Jednou z jeho nejdůležitějších misí byla likvidace teroristy Ibrahima Bin-Khalida. Když se Eric z Yemenu vrátil, odešel od armády a slíbil Nicole, že si nyní budou užívat společného života. Bohužel tomu tak nebylo a Erica rychle dostihla jeho temná minulost.

Když se teroristi vydají zlikvidovat Cartera, Nicole zachrání svého muže a oba utečou. Eric si uvědomuje, že nemůže věřit policii a ani FBI, a tak se rozhodne, že v největším bezpečí Nicole bude, když bude s Isaacem. Isaac je sice gauner, ale má pod sebou velké množství lidí, kteří dokážou Nicole ochránit. Ta sice není šťastná, že musí nuceně trávit čas se svým bývalým přítelem, ale uvědomuje si, že je to jediná možnost, jak bude v pořádku.