S01E17: 4:00 p.m. – 5:00 p.m.

S01E17: 4:00 p.m. – 5:00 p.m.

CZ 26.3.2002 42 minut


Jack použije Elizabeth jako volavku, Teri má výpadek paměti a snaží se rozpoznat známá místa, Kim kontaktuje Ricka s žádostí o pomoc, Keith žádá svého otce, aby zakročil proti Carlovým špinavým trikům.

Zatímco se Kim stále snaží najít matku, ona už s Tanyou projíždí po blízkém okolí a snaží se vzpomenout na známá místa. Jovan informuje Andre Drazena o nezdaru akce a slibuje vše napravit.

Zpět v Palmerově hotelu: Jack představuje Ninu a další techniky z CTU agentu Piercovi. Alexisův pokoj je prošpikován skrytými kamerami, Elizabeth se seznamuje se svou rolí v zatýkání balkánského zabijáka. Teri si mezitím vzpomene na známou restauraci a přikáže Tanye zastavit. Ta odjíždí pryč a Teri se jde zeptat na vedoucího podniku.

Palmer ještě jednou vyjádří své obavy o Elizabeth, ona je však pevně odhodlána pomoci teroristu polapit. Kim volá do CTU, kde zastihne pouze agenta Tonyho. Sdělí mu, že byly napadeny neznámými útočníky a jsou nyní na útěku. Zavěsí, aniž by řekla, kde se nachází. Tony okamžitě informuje Masona a ten mu přikazuje, aby se bleskově vydal na místo. Tony chce ještě zavolat Jackovi, ale Mason ho zadrží s tím, že by jej zbytečně rozptyloval před důležitým úkolem. Kim nyní volá Rickovi a prosí ho, aby jí dal svou adresu. On tak učiní, načež si jej Melanie začne podezíravě prohlížet. Andre Drazen přikazuje Alexisovi, aby se co nejrychleji zbavil své milenky. Mezitím Jack dává Elizabeth zařízení monitorující pohyb, které má umístit do Alexisovy peněženky. V případě nebezpečí má vyřknout smluvené heslo a Jack okamžitě vtrhne do pokoje se zásahovou jednotkou.

V restauraci: její manager Henry zdraví Teri jménem a ptá se, zda dnes bude jíst v doprovodu doktora Parslowa. Teri mu vysvětluje svou ztrátu paměti a Henry jí přesto nabídne, že doktora zavolá, i když si momentálně nepamatuje, o koho se jedná. Keith svému otci řekne o schůzce s Carlem a předá mu tajně pořízenou nahrávku. Ve vedlejší místnosti Nina sděluje Jackovi, že se Teri dozvěděla o jejich milostném vztahu. Vtom doráží Alexis a připravuje se na setkání s Elizabeth. Za okamžik klepe dívka na dveře a on ji pouští dovnitř. Z jejího chování je cítit napětí, které vysvětluje blížícími se volbami. Nechá si od Alexise udělat drink a poté se vzdálí do jeho ložnice, kde se jí s menšími komplikacemi podaří umístit zařízení do jeho peněženky. Jak bylo domluveno, Jack sahá po mobilním telefonu a volá Elizabeth, která má předstírat, že se jedná o naléhavou pracovní záležitost a poté odejít z pokoje. Když však nikdo na volání neodpovídá, začíná být Jack nervózní a připravuje se s údernou jednotkou na akci. Elizabeth však nečekala na cizí pomoc a Alexise sama bodla nožem na dopisy.

Kim přijíždí do Rickova domu v Silverlake a Rickovi nezbývá nic jiného, než ji pozvat navzdory Melaniině nedůvěře dál.

V restauraci: Phil Parslow zdraví Teri, ona jej však stále nepoznává. Mason telefonuje Jackovi, aby vyjádřil své rozhořčení nad těžkým zraněním důležitého svědka. Vtom jeden z agentů přináší Alexisův zvonící telefon. Jack hovor přijímá, načež se jej neznámý hlas ptá, zda má peníze. Jack odvětí, že má, a s mužem si dohodne schůzku…

Photo © 20th Century Fox Television
  • KarlCZ
    KarlCZ 15.9.2018 | 9:03:21

    Super!


24(24 hodin)

Jack Bauer je agentem vládní agentury CTU, úkolem které je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům (Counter Terrorist Unit). Společně s rodinou má velký dar připlést se do pořádných malérů, které jsou navíc nebezpečné pro celé USA. Jde o přelomový seriál s reálnou časovou linií – každá epizoda pokrývá jednu hodinu děje a jedna 24 epizodní sezona tak pokrývá přesně jeden skutečně náročný Bauerův den (a jednu teroristickou hrozbu). Bauer je agentem vládní agentury CTU, jeho úkolem je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům na USA.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Carlos Bernard (Tony Almeida), Elisha Cuthbert (Kim Bauer), Gbenga Akinnagbe (Erik Ritter), Tate Donovan (Mark Boudreau), Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), Yvonne Strahovski (Kate Morgan), Kim Raver (Audrey Boudreau),