S01E12: The Elysian Fields

S01E12: The Elysian Fields

CZ 12.2.2013 1 940 000 43 minut


V této epizodě se dozvídáme mnohem více o tom, kdo nebo co je to spolek Conspiratii – jedná se o tajný spolek, který bojuje proti řádu Draka a snaží se ho zničit již řadu let, bohužel se jim to nedaří. Mezi členy tohoto řádu patří i detektiv Cooper, kterému řekne Hane o deníku Petera Kramera a ten pošle své spolupracovníky do jejího bytu, aby deník získali.

Mezitím se Harlenovi Moorovi podaří dostavět mozaiku ve svém pokoji a chce převzít nadvládu nad Drake.

Alexis řekne Louise pravdu o tom, koho kdysi srazila a pokusí se jí zabít, do pokoje však včas přijde Brian a Louise zachrání, ta však praští Alexis pohrabáčem a ta umírá. Brian řekne,Louise, že se těla zbaví společně.

Henry se vydá za otcem Jane, aby ho pozval na jejich zásnubní večírek, ten však pozvání odmítá, při odchodu mu dá Hanry pozvánku na páry, když si Hanin otec všimne adresy, kde žijí, je znepokojen a na oslavu se vydá. Na oslavě Jane varuje, aby z Drake odešli, ale neřekne jí proč, jediné co jí prozradí je, že tam již kdysi bydlela.

Detektiv Cooper se jde podívat za Jane, jestli je v pořádku, zastihne ho však Gavin a vyzvídá od něj informace. Cooper mu prozradí, že Harlen Moore žije a bydlí v Drake. Poté ho Gavin zabije a vydá se za Harlenem- Ten se pokusí převzít Drake, ale do pokoje přijde Olivie a nabízí Harlenovi truhlu, ve které má být srdce Drake, když Harlen truhlu otevře, tak ho vtáhne dovnitř.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

666 Park Avenue

Chcete bohatství, lásku, moc nebo pomstu? Na adrese 666 Park Avenue vám splní všechno. Ale pak musíte zaplatit.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 43 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Vanessa Williams (Olivia Doran), Rachael Taylor (Jane Van Veen), Mercedes Mason (Louise Leonard), Terry O'Quinn (Gavin Doran),