Zbylých epizod se možná dočkáme mnohem dříve!

Zbylých epizod se možná dočkáme mnohem dříve!

17.1.2013 14:40


Stanice ABC odsunula seriál 666 Park Avenue na neurčito, ale není to jediná stanice, která seriál vysílá. Kdy se můžeme těšit na nové díly?


Každý fanoušek seriálu 666 Park Avenue byl určitě rozhořčen, když se dozvěděl, že zbývající čtyři epizody jsou odsunuty. Stanice ABC zcela nepochopitelně vyřadila seriál 666 Park Avenue ze svého vysílání a nahradila jej seriály Happy Endings a Dont Trust The B in Apt 23.


Těmto dvěma komediím se v neděli večer daří ještě mnohem méně, než se dařilo seriálu 666 Park Avenue. Rating obou pořadů se pohybuje okolo jedné a celková sledovanost dosahuje polovičních čísel, kterých dosahovalo 666. ABC se k tomuto faktu ještě nijak nevyjádřilo a zda odvysílá zbylé epizody 666 Park Avenue v únoru je stále ve hvězdách.

Naštěstí stanice ABC není jediná stanice, která seriál 666 Park Avenue vysílá a tak se zbylých epizod dočkáme mnohem dříve a to díky australské stanici FOX8, která zbylé čtyři epizody bude vysílat v následujících týdnech!

Desátou epizodu by měla stanice FOX 8 vysílat 21. ledna, zbylé díly budou následovat v následujících týdnech, tedy 28. ledna, 4. února a 11. února.

Zajímavostí je, že na oficiálních stránkách stanice FOX 8 se píše, že se 21.1. bude vysílat pátá epizoda, ale na jiných internetových zdrojích se píše, že FOX 8 bude vysílat desátou epizodu. Kde se píše pravda? To se dozvíme nejspíš až 21.1.

Co na tuhle překvapující zprávu říkáte?


Jít na 666 Park Avenue | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!