666 Park Avenue

666 Park Avenue


Co byste udělali pro to, abyste měli vše, co si přejete?

Všichni máme nějaké tajné touhy, potřeby a ambice. Obyvatelům The Drake, činžovního domu na adrese 666 Park Avenue v New Yorku, se všechny jejich sny mohou splnit, a to za tajemného dohledu vlastníka budovy, Gavina Dorana (Terry O’Quinn). Ale dávejte si pozor, co si přejete, protože cenou, kterou možná budete muset zaplatit, bude vaše duše.

Když se Jane Van Veenová (Rachael Taylor) a Henry Martin (Dave Annable), mladý pár ze Středozápadu plný ideálů nastěhuje do New Yorku, okouzlujícího centra průmyslu a médii, dostanou nabídku řídit historický činžovní dům The Drake. Jane je maloměstská dívka s velkými ambicemi, která se chce stát architektkou. Henry je inteligentní a houževnatý, dříve člen týmu starosty. A tak není divu, že tento mladý pár láká opojný životní styl bohaté newyorské elity.

Průvodci po tomto světě jim budou Gavin, majitel a neomezený vládce The Drake se svou ženou Olivií, která je krásná, tajemná a eleganci a bohatství používá jako svůj štít… který skrývá něco, co by se světu líbít nemuselo.

Jane a Henry tak pomalu propadají manipulaci Gavina a Olivie a neuvědomují se, že The Drake není jen tak obyčejný dům a nájemníci, které potkávají, nejsou jeho jedinými obyvateli. Jedním z těchto nájemníků je třeba Brian Leonard, mladý dramatik, který touží po úspěchu. Jeho žena, Louise, je stoupající hvězda ve světě módy. Alexis Blume je komplikovaná mladá žena, jejíž posedlosti ji pomalu ničí. A pak je tu Tony Demeo, vrátný v The Drake, je očima a ušima této budovy. Nakonec musíme zmínit čtrnáctiletou Nonu Clarkovou, u které se projevily určité schopnosti, díky kterým může nahlížet do budoucnosti všech obyvatel The Drake.

Nechte se svést 666 Park Avenue a rozluštěte tajemství tohoto ďábelského domu v dramatu od Alloy Entertainment (Gossip Girl, Upíří deníky, Pretty Little Liars), produkovaného Davidem Wilcoxem (Fringe, Polda z Marsu), Leslie Morgenstein (Gossip Girl, Upíří deníky) a Ginou Girolamo (The Secret Circle, The Lying Game).