Zjistěte, kdo jste

Zjistěte, kdo jste

10.9.2018 17:30


Jestli se vám vždycky zdálo, že jste jiní, ale dopis z Bradavic vám nikdy nepřišel, teď je vaše druhá šance. Možná objevíte, že ve skutečnosti patříte k čarodějům, upírům nebo démonům. Otestujte se!


Kdo tu s námi bydlí

Čarodějové/ča­rodějky

Pro čaroděje a čarodějky je důležitá vazba k rodině a místnímu covenu, tedy komunitě sdružující magicky nadané bytosti v určité oblasti. Čarodějové a čarodějky disponují různými silami, někteří kouzla jen sesílají, někteří ovládají elementy, ale pro všechny platí, že jsou to silné osobnosti.

Démoni

Démoni věčně hledají sobě podobné. Žijí ve světě barvitých představ a většinou bývají ousideři, protože se nepodřizují diktátu módy ani společenských konvencí, ale vytvářejí si svá vlastní pravidla. Pro démony jsou pravidla nudná a zbytečná, často se tak nachází na okraji společnosti. Na to, co je baví a zajímá, se dokážou zaměřit a soustředit mnohem více než obyčejný člověk, jsou to většinou nadaní umělci, spisovatelé, malíři nebo skladatelé. Někdy mohou spatřovat i střípky budoucnosti.


Upíři

Upíři mezi sebou mají silná rodinná pouta a věrnost rodině staví nade vše. V rodinách udržují jasně danou hierarchickou strukturu a poslouchají vůdce smečky bez zbytečných diskuzí. Na rozdíl od démonů dodržují pravidla (zejména zákony a zvyklosti). Vyhýbají se tomu, aby byli středem pozornosti, a preferují spíše samotářská povolání. Mohou se tak schovat zbytku světa přímo pod nosem. V lásce jsou velmi majetničtí, milovaná osoba v nich probouzí silné ochranářské pudy. Jednou za život potkají svého druha nebo družku. K této osobě je vážné silné a nezlomitelné pouto, které přetrvává i několik století.

Poznáváte se v jednom z výše uvedených, ale pořád si nejste jistí? Otestujte se a napište do komentářů, co vám vyšlo.


Jít na A Discovery of Witches | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!