Philippe de Clermont

Philippe de Clermont

James Purefoy Sezóny 1 2021 - 2021


Philippe de Clermont je upír. Byl manželem Ysabeau de Clermont a otcem Matthewa de Clermonta.

Philippe přikazuje Matthewovi vrátit se do Sept-Tours poté, co Gallowglass oznámil, že Matthew zmizel. Matthew, který zmizel, byl Matthew, který existoval v 90. letech 15. století, zatímco Matthew, který dorazí do Sept-Tours, je Matthew z budoucnosti. Matthew vezme Dianu s sebou do Sept-Tours, protože ji nemůže nechat v Londýně a nemůže ji před svým otcem tajit. Matthew je vyděšený, že znovu uvidí svého otce, protože ví, že je jeho otec v budoucnu mrtvý a od jeho posledního setkání uplynuly desítky let. Philippe zuří že je ve vztahu s čarodějnicí. Diana mi vysvětlí jejich situaci. Philippe si již uvědomuje, že ona i Matthew jsou z budoucnosti. Je překvapen, když slyší, že Diana byla v budoucnu v Sept-Tours a že jeho manželka Ysabeau dala Dianě její prsten. Tehdy si uvědomí, že není v jejich přítomnosti naživu, a nechce vědět, kdy a jak zemře. Souhlasí, že nechá Dianu zůstat pod ochranou rytířů na panství. Nedovolí však Matthewovi a Dianě spát ve stejné místnosti, protože nejsou řádně oddaní a svůj vztah nenaplnili. Matthew je naštvaný, ale nemůže v této věci změnit názor svého otce. Matthew si není jistý, zda byl návrat domů moudrý nápad, a svému otci plně nedůvěřuje.

Philippe dává Dianě klíče od Sept-Tours, protože je nejvýše postavenou ženou na panství a nyní je její povinností zvyknout si na způsoby jeho domova. Vezme svého syna na lov a postupem času se Matthew chová v Sept-Tours kolem každého hlídaně a napjatě. Philippe říká Dianě, že jednoho dne ho opustí. Nejprve ho nechápe, ale pak si uvědomí, že tím myslí, že jednou zemře a Matthew bude tak zdrcen, že ji bude následovat svou smrtí. Philippe říká Dianě,že je nyní v kostele ve vesnici. Matthew tam přiznává Dianě, že to byl on, kdo zabil Philippa, když ho o to prosil poté, co byl nacisty mučen. Jednoho dne Diana zjistí, že ve stodole bojují s meči Philippe a Matthew. Philippe způsobí u Matthewa vztek krve a tím mu ukáže, že ví, že se Matthew chová tak odtažitě, protože cítí vinu za něčí smrt. Philippe si tedy uvědomuje že ho jeho syn v budoucnu zabije a řekne synovi, že mu odpouští. Matthew je přemožen emocemi. Se svým otcem si mohou být znovu blízcí, než se musí s Dianou vrátit do Londýna.

Před svatbou Diany a Matthewa je vezme Philippe oba do chrámu bohyně Diany / řecké bohyně lovu Artemis. Čarodějnice jí často říkají Bohyně a je uctívána svými třemi aspekty, kterými jsou Panna, Matka a Baba, z nichž každá je zdrojem jiného typu magie. V chrámu se ukazuje, že Philippe je tak starým, moudrým a mocným, že má schopnost vyvolat bohyni, přestože není čarodějem, která kolem chrámu bičuje vítr, když zpívá v angličtině a starověké řečtině, aby bohyně požehnala Dianě a strážila ji na její cestě. Philippe je jediný nečaroděj, který má schopnost používat magii.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!