Dottie Underwood

Dottie Underwood

Bridget Regan Sezóny 2 2015 - 2016


Ruská špiónka, která podstoupila stejný program jako Černá vdova. Je vycvičenou vražedkyní, která svedla Howarda Starka a ukradla mu cennosti z jeho tajného trezoru. Když Peggy vyšetřuje Starkovu krádež, Dottie se vrací na scénu a infiltruje se mezi okolí Carterové.

Dottie podstoupila už jako malá v Rusku přísný, vládní program, kdy z ní Sověti udělali chodící zbraň a podobně jako z Černé vdovy z ní udělali super špionku. Dottie patří ke skupině, která si říká Leviathan a po druhé Světové válce se zaměřila společně s doktorem Johannem Fennhoffem na odstranění Peggy Carterové, která pro ně představovala hrozbu.

Dottie se jako zkušená špiónka dokázala dostat do okruhu blízkých přátel Peggy Carterové. Díky bydlení v Griffith hotelu, kde žijí pouze děvčata a vstup je mužům zakázán, Dottie měla informace ohledně Peggy hned z první ruky. Peggy nakonec Dottie odhálí a dokonce se s ní v boji utká. Při finální konfrontaci Peggy Dottie porazí, ale i té se s vážným zraněním podaří utéct a v současné době je stále naživu, zatímco její šéf Johann Fennhoff skončil ve vězení z Arnimem Zolou, vědcem Red Skulla.