Ghost Rider a sourozenci Helstromovi dostanou vlastní seriály

Ghost Rider a sourozenci Helstromovi dostanou vlastní seriály

2.5.2019 16:23


Fanoušci se konečně dočkali. Ghost Rider se ve čtvrté sérii Agentů S.H.I.E.L.D.u stal jednou z nejpopulárnějších postav, kvůli čemuž nyní dostane vlastní seriál. Aby nebyl sám, Hulu plánuje také samostatný projekt pro pekelné sourozence Helstromovy.

Příští rok se na Hulu dočkáme hned dvou pekelných projektů od Marvelu, přičemž jeden z nich nabídne fanouškům jejich oblíbenou postavu. Marvel’s Ghost Rider se bude samozřejmě točit kolem Robbieho Reyese aka Ghost Ridera, který se z Los Angeles přesunul na hranice mezi Texasem a Mexikem. Ve světě Marvelu tak uvidíme zcela nové prostředí, které navíc k Reyesovým kořenům zcela sedí. Seriál bude produkovat Ingrid Escajeda a showrunnery se stanou Paul Zbyszewski a samotný šéf televize Marvelu Jeph Loeb. Roli si samozřejmě zopakuje Gabriel Luna.

Druhý ze seriálů ponese název Marvel’s Helstrom a bude se točit kolem Daimona a Any Helstromových, které komiksoví čtenáři můžou znát jako potomky samotného Satana. Seriálová synopse nám říká, že budou potomky tajemného a mocného sériového vraha, což může samozřejmě vést ke stejnému závěru. Dvojice má mít komplikovanou dynamiku a v seriálu půjdou po tom nejhorším, co může lidstvo nabídnout. Tento projekt bude produkovat již zmíněný Zbyszewski a showrunnerem bude opět Loeb.


Příští rok bude pro fanoušky Marvelu doslova pekelný. Foto: Marvel

Všichni si samozřejmě uvědomují, jaký mají postavy potenciál, takže můžeme jen doufat, že jejich projekty nebudou příliš přízemní, jako byli například Inhumans, ale budou mít minimálně kvalitu Agentů S.H.I.E.L.D.u. Hulu má s Marvel projekty již samozřejmě nějakou tu zkušenost, jelikož vydali již dvě série Runaways, takže uvidíme, jak se jim bude dařit s poněkud složitějšími charaktery.

Jste rádi, že se Ghost Rider dočká vlastního seriálu? Co říkáte na Helstromovy?

Zdroj: Marvel, SpoilerTV


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!