Ghost Rider byl již v předprodukci, když došlo k jeho zrušení

Ghost Rider byl již v předprodukci, když došlo k jeho zrušení

12.11.2019 22:00


Během dalšího z rozhovorů týkajících se nového Terminátora se Gabriel Luna opět vyjádřil i ke zrušenému seriálu o Ghost Riderovi, který byl podle něj již v polovině fáze předprodukce.


Ghost Riderem v podání Gabriela Luny jsme se poprvé setkali v Agentech S.H.I.E.L.D.u, načež si vysloužil vlastní seriál, který byl letos nakonec zrušen. Za zrušení může pravděpodobně chystaný film o pekelném jezdci, na jehož oficiální oznámení se stále ještě čeká. Kromě toho byly všechny televizní projekty přesunuty pod vedení Kevina Feigeho, který má nyní konečně kontrolu nad celým Marvel Cinematic Universe.

V rozhovoru z přelomu měsíce se Gabriel Luna vyjádřil k tomu, že když došlo ke zrušení seriálu, tak byl již v polovině fáze předprodukce. V tomto momentě se dokončovala tvorba scénářů pro jednotlivé epizody, chystaly se natáčecí sety a pracovalo se na kostýmech. A i když byl Luna ujištěn přímo ze strany Hulu, že i po menších problémech seriál vznikne, jednoho dne nakonec obdržel telefonát o jeho zrušení.


Ghost Rider se měl odehrávat na mexických hranicích. Foto: Marvel, ABC

Ghost Rider však není jediným seriálem, k jehož zrušení v posledních měsících došlo. Dalším seriálem, který pokračovat nebude, jsou Cloak and Dagger, které fanoušci však naštěstí uvidí ještě v třetí řadě Runaways. Takže můžeme jen doufat, že v budoucnu uvidíme i Lunův návrat.

Kde by se podle vás mohl Ghost Rider ještě objevit?

Zdroj: ScreenRant


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!