Ming-Na Wen se stala jednou z Disneyho legend

Ming-Na Wen se stala jednou z Disneyho legend

2.10.2019 21:00


Všichni víme, že se na konci srpna odehrávalo D23 Expo, na kterém bylo nespočet novinek ohledně nových projektů, ale zároveň i herci, z nichž někteří jako Ming-Na Wen, Robert Downey Jr. a Jon Fravreau byli oceněni oceněním Disneyho Legendy.


Legenda je slovo, které nelze brát na lehkou váhu. Rozhodně se to dá považovat za velkou poctu a Robert Downey Jr., Jon Favreau a Ming-Na Wen jsou již považováni za legendy Marvelu po celém světě.

Na D23 Expu byli poctěni spolu s dalšími devíti na slavnostním ceremoniálu D23 Expa Disneyho Legendy pořádaném předsedou a generálním ředitelem Bobem Igerem a tato tradice je stará už 32 let, která ctí ty, kteří zásadně přispěli Disneyho odkazu.


Předtím, než jsme mohli ocenit talent herečky Ming-Na Wen, která nám již šest let hraje drsnou agentku S.H.I.E.L.D.u Me­lindu May, měla jednu z velkých rolí, kde zapadla do Disneyho rodiny. V roce 1998 propůjčila svůj hlas Disneyho princezně Mulan. Následně poté se díky přízni fanouškům vracela k roli opakovaně v různých video hrách jako např. Kingdom Hearts II a Disney Infinity, na televizních obrazovkách do pokračování Mulan Mulan II, House of Mouse nebo před rokem do filmu Ralph Breaks the Internet.

Při ceremoniálu Ming-Na poděkovala svým fanouškům a své matce, která ji při jejích rolích inspirovala, jelikož byla pro ni velkým vzporem silné a nezávislé ženy. Nakonec všech 12 nových Disneyho Legend po svém proslovu podepsalo cementovou plaketu a otiskli své ruce.

Pokud máte zájem se podívat na všechny Disneyho Legendy po dobu posledních několika let, vše je dostupné zde → Oficiální stránka D23

Zasloužila si podle vás ocenění?

Foto: Disney


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!