Seriálu o marvelovských superhrdinkách se nakonec nedočkáme

Seriálu o marvelovských superhrdinkách se nakonec nedočkáme

11.2.2019 13:54


V září minulého roku se k nám dostaly zvěsti, že stanice ABC plánuje nasadit další seriál z prostředí MCU, který by se měl zaměřovat převážně na ženské superhrdinky. Netrvalo ani půl roku a zdá se, že z projektu sešlo.

Stanice ABC oficiálně zrušila objednání pilotu pro jejich nově plánovaný seriál o marvelovských superhrdinkách. Tento seriál měl být doposud čtvrtým projektem, který se měl na stanici objevit. Jedinou vlajkovou lodí na této stanici jsou právě Agenti, kteří si v červenci odbijí premiéru šesté řady a zároveň jsou obnoveni i pro řadu sedmou.

Spisovatelka Allan Heinberg, která se věnuje psaní komiksů jako jsou Wonder Woman, Avengers: The Children's Crusade nebo Young Avengers měla být v čele tohoto projektu. O co se mělo jednat v seriálu, se drželo pod pokličkou, ale seriál se měl točit převážně kolem superhrdinek, které nejsou zase tolik známé.


Kdo se v seriálu mohl objevit? Foto: ABC

Informace o zrušení seriálu od Deadline ale nijak nezahrnovala vysvětlení, proč stanice najednou otočila a se seriálem nechce nadále pokračovat. Existuje však možnost, že se v budoucnu může projekt zase obnovit, vzhledem k velkému zájmu stanice o marvelovské projekty. Rozhodně by byla škoda, kdyby ABC tomuto potencionálnímu seriálu nedalo šanci.

Chtěly byste, aby takový seriál byl na televizních obrazovkách?


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!