Jméno Clarkovy postavy odhaleno a s ním i plakáty hlavních postav

Jméno Clarkovy postavy odhaleno a s ním i plakáty hlavních postav

11.4.2019 22:49


Přesně za měsíc bude mít premiéru první epizoda šesté série s názvem Missing Pieces a na svět se dostaly plakáty k hlavním postavám. Zároveň jsme získali jméno Clarkovy tajemné postavy.

Máme tu oficiální plakáty hlavních postav pro šestou sérii, kde vidíme i postavu Dekea, který povýšil na hlavní postavu. Zároveň na plakátech vidíme i nám velmi známého Clarka Gregga, u kterého víme, že už nehraje Phila Coulsona, jenž zemřel, ale zcela novou postavu. Zatím se o téhle postavě nic moc nevědělo a stále plujeme ještě v neprobádaných vodách, ale jedno už víme jistě, a to jeho jméno. Clarkova nová postava se jmenuje Sarge. Samotný herec se k postavě opět vyjádřil, tentokrát pro TV Line:

Fanoušci, kteří sledují seriál poměrně dlouho nebo už od samého začátku by mohly být lehce znepokojeni tím, co jsem s touhle postavou provedl.

Herečka Chloe Bennet, která ztvárňuje postavu Daisy Johnson, se k jeho postavě také vyjádřila:

Fanoušci si nedokáží uvědomit, kolik z Coulsona je ve skutečnosti v něm samotném a že tahle nová postava je od jeho charatkeru tomu hodně vzdálená. Myslím si, že pro fanoušky to bude skvělá podívaná, když ho uvidí dělat s touhle postavou něco úplně jiného.

Co říkáte na plakáty k šesté sérii? Jste rádi, že si Clark zahraje Sarge, který je úplným opakem Coulsona?

Foto: ABC


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!