Agenti budou mít premiéru na WonderConu

Agenti budou mít premiéru na WonderConu

3.3.2019 22:08


Agenti S.H.I.E.L.D.u bu­dou mít premiéru první epizody šesté řady na WonderConu 2019 společně se seriály Legion a Cloak & Dagger. Navíc stanice ABC vydala k této příležitosti i plakát k této řadě.


První epizoda letošní šesté řady Agentů bude mít 30. března premiéru na WonderConu 2019, který se koná v Kongresovém centru Anaheim v Anaheimu v Kalifornii. Herci a producenti seriálu budou odpovídat na dotazy fanoušků a poté jim nabídnou exkluzivní možnost vidět novou první epizodu před premiérou v květnu. Jak jsme se dozvěděli, čeká nás roční skok od finální epizody páté série. Stanice ABC vydala k této příležitosti i nový plakát pro šestou řadu.

Budou reakce fanoušků pozitivní?


Plakát, který slibuje návrat v květnu, má doslova minimalistický přístup. Logo seriálu je na fialovém pozadí, před kterým stojí všichni členové týmu na rozdíl od svého kolegy z S.H.I.E.L.D­.u Coulsonova dvojníka, který je vzadu těsně za písmenkem „E“. Minulý měsíc Clark Gregg potvrdil, že v šesté sérii Coulsona hrát nebude, čímž jeho pozice na plakátu oproti jeho kolegům je dosti podezřelá. Naznačuje to, že by mohl být zákeřnou hrozbou i přes známou tvář, kterou tak všichni známe.

Jak se vám plakát líbí?

Foto: ABC


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!