Chloe Bennet promluvila o sedmé sérii a jejím konci

Chloe Bennet promluvila o sedmé sérii a jejím konci

24.6.2020 22:33


Herečka Chloe Bennet se rozmluvila o vzkříšení Coulsona, cestování časem v sedmé sérii, o vztahu její postavy s Dekem a jejím snu být v budoucích Marvel filmech.


Sedmá série

Chloe se rozpovídala o tom, že časová skoková sezóna, která začíná s týmem na začátku 30. let, dala lidem, kteří pracují na seriálu a hercům šanci překonávat své limity u závěrečného dobrodružství a vyzkoušet věci, které dříve udělat nedokázali.

Každému fanouškovi, který nás sledoval už od první řady, to může připomínat Konstrukci ze čtvrté série, kde může vidět všechny postavy v jiném prostředí. Tím, že bylo prostředí změněno, to posunulo postavy o několik levelů dále a navíc se tím testují nejen postavy, ale i vztahy mezi nimi, což byla opravdu zábava to natáčet. Každé oddělení mohlo ukázat, co v něm je, od designu, po vlasy, makeup či oblečení. Opravdu to byla výzva pro všechny postavy a vážně s každou dekádou přichází jiné výzvy, a to byla zábava.


Tým se zabývá cestováním časem a následky, které z toho plynou. Chloe sama potvrdila, že se v celé sérii podíváme na několik období, kde tým udělá jak špatná rozhodnutí tak i ta správná, která ovlivní jistým způsobem minulost a případně i budoucnost.

Je hodně debat o morálce, o měnění historie a o tom, co se stane s budoucností. Máme tolik pohledů na věc, ať už je to Coulson s morálním jádrem problému, nebo vědecký pohled Fitze a Simmonsové – co upřednostňujeme a jak zajistíme, abychom provedli správné změny, ale ne příliš mnoho změn? Myslím, že spíš jde o vyvážení toho, jak se rozhodneme a co jak uděláme. Myslím, že to půjde sem a tam po celou sezónu. Otázkou je, kdo je s tím v pohodě a kdo naopak ne, protože jde o velké rozhodnutí.

Líbí se vám koncept skákání z jednoho časového období do druhého?

Nejsem si úplně jistá, co vám můžu prozradit a co ne, ale řeknu jen to, že určitě zůstaneme zaneprázdněni cestováním. Je opravdu zábavné zjistit, které časové období odpovídá různým postavám a kdo se bude cítit jako doma v různých časových obdobích. Myslím, že si to scénáristé jistě užili, když se vrhli po pamětní cestě do různých desetiletí, jež byla jejich srdcím nejbližší. A na finále se můžete také těšit, bylo velmi barevné. Rozhodně dojdete do bodu, kdy dumáte nad tím, jak byste to udělali vy. Scénáristům a producentům se finální série neskutečně povedla a podařilo se jim napsat uspokojující konec nejen pro postavy či herce, ale také speciálně pro fanoušky. Dalo by se říct, že je to takový děkovný dopis pro fanoušky. Odvedli výbornou práci.

Coulsonovo vzkříšení

Oživení Coulsona se stalo základním kamenem pro seriál, když začínal. Coulson, jak již víme, zemřel v prvním filmu Avengers před premiérou první série a byl vzkříšen mimozemskou technologií, aby vedl svůj tým. Poté zemřel na konci páté série a v další sérii měla jeho tvář bytost z dimenze Strachu zvaná Pachakutiq. A nyní se ještě jednou vrátil na závěrečnou sezónu seriálu jako LMD a připojil se k týmu. Jakmile bylo LMD Coulsona sestrojeno, Daisy, Mack diskutovali na konci šesté série o tom, zda ho přivést s jeho vzpomínkami skutečně k životu. Právě Daisy udělala rozhodnutí a zmáčkla tlačítko.

Pro Daisy bylo velmi bolestivé, když přišla o někoho, kdo jí byl nejblíž k jejímu skutečnému otci. V šesté řadě zjistila, že se musí vypořádat s novou verzí sebe sama bez něj. Nemyslím si, že ho přivedla zpátky, aby měla nějakou emocionální podporu, která jí podrží. Myslím, že jí jednoduše chyběl, a to je na tom tak trochu roztomilé. V sedmé sérii mají spolu velmi zábavný vztah. Rozloučili jsme se, tolik jsme toho společně prožili a teď je zábavné sledovat, jak si užívají zábavu a říkají si: „Hele, zachráníme svět a nebudeme se trápit zbytečnými problémy.“

Jste fanoušci vztahu mezi Daisy a Coulsonem?

Chronicomové a fanoušci vztahu Daisy a Dekea

Od Hydry přes superpadouchy čelili agenti S.H.I.E.L.D.u e­klektickému sortimentu darebáků během posledních šesti let. Takže, kam lze zařadit právě Chronikomy? Podle Chloe jsou pravděpodobně jejich nejtěžšími soupeři, protože jsou velmi silní, neuvěřitelně inteligentní a mohou manipulovat s časem.

Dávají nám opravdu velmi zabrat. Jde především i o styl boje, který je opravdu zajímavý. Mají mnohem robotičtější styl boje a zjevné je, že boje proti nim byly velmi odlišné, protože přeci jen mají obrovskou převahu. Je super stát proti stejně tak silnému soupeři jako je Daisy. Takže v této sérii uvidíme opravdu skvělé bojové scény. Navíc díky tématu cestování časem je pro mě daleko jednodušší bojovat v šatech než ve svém obvyklém kostýmu Quake.

Na otázku, zda budou fanoušci mít příležitost vidět Daisy a Dekea, který byl do ní bláznivě zamilovaný, spolu, byla Chloe velmi neurčitá. Přiznala však, že ví o tom, že fanoušci čekají, zda Quake najde na konci svoji životní lásku.

Nechci nic prozrazovat, ale cítím z toho velmi silné sourozenecké pouto. Vím, že všichni chtějí, aby si Daisy našla lásku a uvidíme, zda se to v této řadě stane.

Fandíte potencionálnímu vztahu mezi Daisy a Dekem?

Ženské filmy od Marvelu

Od doby, kdy se Chloein čas u Agentů S.H.I.E.L.D.u chý­lí ke konci, se mnozí ptají, co to znamená pro Quake do budoucna. Během rozhovoru s Playboyem se Chloe ptali, zda by byla ochotna se objevit v potenciálním filmu ženských superhrdinek od Marvelu.

Pokud by mě tam chtěli, nijak bych se tomu nebránila. V některých komiksech je Avenger, takže bych byla naprosto nadšená. Marvel vesmíru nikdy nemůžete říct ne. Podívejte se na Clarka Gregga. Zemřel asi 800 milionkrát jako Coulson a stále se ho oživují. Vždy budu mít místo v srdci pro zahrání Daisy. Byla bych velmi nadšená, kdyby tato příležitost zaklepala na dveře.

Viděli byste rádi Quake i nadále?

Jak už sama Chloe řekla, Quake je Avenger a v seriálu neustále ukazují, jak moc silná je. V jednom okamžiku ji seriál vykreslil jako Ničitelku světů. Bylo by perfektní zahrnout ji do Marvel filmů, zejména pokud se Agenti S.H.I.E.L.D.u zno­vu propojí s filmy u své poslední řady. Quake by se do zbývajícího týmu Avengerů opravdu hodila a Chloe vypadá, že by rozhodně neřekla ne.

Foto: ABC


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!