Chloe Bennet reagovala na zvěsti, že se vrací do MCU

Chloe Bennet reagovala na zvěsti, že se vrací do MCU

7.2.2021 22:26


V nedávné době se objevily zprávy, že herečka Chloe Bennet se svojí postavou Daisy Johnson dostane vlastní seriál. Herečka se k tomu teď na Twitteru sama vyjádřila.


S tím, že MCU nyní rozšiřuje svůj dosah na televizní obrazovky, se zdá, že je možné téměř vše. Samotný seriál WandaVision je jasným důkazem této představy a budou následovat další. Přestože z Marvel Studios převzali otěže své značky zpět a posledním seriálem na jiné stanici, byl seriál Helstrom, existuje spousta fanoušků, kteří by rádi viděli návrat postav z Agents of S.H.I.E.L.D.

Jednou z postav, kterou by fanoušci rádi viděli, je Daisy Johnson, jež si zahrála celých sedm sérií herečka Chloe Bennet. Kolovali po internetu zvěsti, že se herečka opravdu zpět do MCU vrací a před dvěma dny na tuto informaci na Twitteru reagovala. Fanoušek Agentů sdílel tweet s tvrzením, že Chloe bude mít nový seriál od Marvelu a zeptal se herečky, zda je tato zpráva pravdivá. Pro mnohé fanoušky ovšem její reakce „Kéž by“ přišla i s velkým zklamáním.

Vypadá to, že Chloe se v nejbližší době do MCU nevrátí. Navzdory tomu se postavě Quake stále dostává velké pozornosti, protože seriál zakončil svůj sedmisezónní běh loni v létě. Seriál byl nejdéle běžícím seriálem od Marvelu, proto fanoušci doufají, že jejich oblíbená superhrdinka dostane další šanci. Vášeň fanoušků byla tak silná, že vytvořili vlastní upoutávku pro televizní seriál Quake, na který reagovala i herečka Elizabeth Henstridge představitelka Jemmy Simmons na svém Youtube kanále.

Thumbnail Play icon

Pokud by ovšem na něco takového došlo, Chloe sama uvedla už několikrát, že by si Quake určitě ráda zopakovala. Přestože byla se seriálem velmi spokojená, přiznala, že někdy z toho měla se svojí postavou poněkud „smíšené pocity“. Možná tedy hledá pro příběh Quake něco navíc. Lze jen doufat, že skutečně dostane příležitost znovu si ji zahrát.

Ocenili byste seriál o Daisy Johnson?


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!