Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

Dostane Quake po skončení seriálu vlastní projekt?

7.4.2020 23:00


Letos se definitivně dočkáme ukončení Agentů S.H.I.E.L.D.u a fanoušky proto zajímá, co se stane s jejich oblíbenými postavami. Internetové zdroje například tvrdí, že by minimálně jedna postava měla dostat vlastní projekt. Můžeme takovým zprávám ale věřit?


Daisy Johnson, známá dříve jako Skye a nyní jako Quake, je postava, která je s námi od první epizody Agentů S.H.I.E.L.D.u. Seriál se však pomalu blíží ke svému konci a fanoušky proto samozřejmě zajímá, co se následně stane se všemi postavami. Pokud máme věřit internetu, tak na Facebooku měly údajně vznikat tajné stránky pro následující MCU projekty, mezi nimiž byl film či seriál o právě vibrace ovládající Quake.

Není to poprvé, kdy fanoušci podobné stránky objevili, například jsme se tak ještě před oficiálním odhalením dozvěděli, že by Marvel mohl skutečně chystat Black Widow a Eternals. Z dalších neveřejných stránek tu pak máme mít Dark Avengers, Young Avengers, Marvel´s X-Men, Avengers vs. X-Men a Moon Knighta, který je zatím jako jediný oficiálně potvrzený a chystá se jako seriál pro Disney+.


Stáli byste o seriál s Třesavkou v hlavní roli? Foto: Marvel, ABC

Pokud máme informacím opravdu věřit, tak s největší pravděpodobností vznikne Quake jako seriál právě na Disney+, kde se chce Disney s Marvelem rozjet opravdu ve velkém. Pokud bychom ale měli spekulovat sami, tak by se Quake mohla objevit i v chystané Ms. Marvel, kde se mají Inhumans taktéž objevit a pro propojení jednotlivých projektů by to tak byla skvělá příležitost. Uvidíme, jak se všechno ve výsledku vyvine, jelikož i nedávná situace s koronavirem s Marvelem trošku zamávala a hlavouni museli velkou část projektů posunout.

Chtěli byste vidět samostatný projekt o Quake? Kde by mohla Daisy ještě vystoupit?

Zdroj: Screenrant


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!