Natáčení šesté řady již začalo

Natáčení šesté řady již začalo

28.7.2018 12:00


Je po Comic-Conu a my vám přinášíme souhrn všech informací, jež jsme se během pár dnů dozvěděli. Čekají nás nové přírůstky, ale tvůrci nezapomněli ani na jednu postavu, kterou si lidé oblíbili, tudíž máme čekat její návrat. A jak to vypadá s představitelem Coulsona?


Představitelka Daisy, Chloe Bennet, na svém Instagramu nedávno potvrdila, že natáčení šesté série Agentů S.H.I.E.L.D.u je již za rohem. Nějaký ten pátek už ale uplynul, natáčení oficiálně začalo a Comic-Con nám samozřejmě přinesl více informací. Jak jsme vás informovali již dříve, místo klasických 22 epizod nás jich čeká pouze 13. Znamenat to může to, že se buď dočkáme jen jedné tematické zápletky, nebo budou jednotlivé příběhy kratší a vše bude svižnější. O zápletce zatím nevíme zhola nic, ale možná se můžeme dočkat postav z Inhumans, kteří byli po jedné řadě zrušeni. Minimálně jejich návrat v jiném seriálu tvůrci alespoň potvrdili.

Co se týče hereckého obsazení, máme očekávat nové postavy, jejichž jména se mohou samozřejmě změnit. O které postavy se konkrétně jedná?


Prvním z nich je Jaco – vysoký žoldák kolem třicítky, který kombinuje fyzickou zdatnost a inteligenci, něco jako kombinace Warda a Fitze dohromady. Dalším žoldákem je Pax. Silou a inteligencí se od Jaca lišit nebude, pouze bude o kapánek mladší, tak kolem dvacítky a nebude mu chybět smysl pro humor. Novým ženským přírůstkem je Butterfly, popisována jako nepředvídatelná, odměřená, ale přesto smrtící. Stejně jako Jaco a Pax, i Butterfly se bude do seriálu vracet.

Šestá série bude mít dokonce i svého génia s chybami, Profesora L – brilantního učitele, jemuž bude přes šedesát a který má pozitivní pohled na lidstvo, ale zároveň je nespokojený a nepořádný. I on bude vracející se postavou. Poslední novou postavou má být agent Damon, jenž je popisován jako pohodový, vtipný a pohledný agent S.H.I.E.L.D.u, ale na rozdíl od ostatních postav, které jsme vám představili, a stejně jako většina agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří se objevili v seriálu, se agent Damon objeví pouze v jedné epizodě.

Coulsonově osudu zatím nepadla řeč, ale Clark Gregg natočí opět jednu z epizod. Tentokrát se postará rovnou o první, která ponese název Missing Pieces. Kdo se ale s jistotou vrátí, je Deke Shaw, za jehož návrat bojovali jeho kolegové. Vedení se postavy údajně chtělo zbavit, ale parta držela pohromadě a z Warda je další stálý herec v seriálu.

Jste rádi, že s námi Deke zůstane nastálo? Co si myslíte o nových postavách?

Zdroj: MCUExchange (článek 1, článek 2)


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!