Patton Oswalt se vrací do poslední série

Patton Oswalt se vrací do poslední série

16.5.2020 22:30


Představitele populárních Koenigů jsme v seriálu neviděli poslední dvě série, ale herce se v té finální konečně dočkáme. Koho bude Oswalt hrát a ve které epizodě se jej dočkáme?


Pattonem Oswaltem v roli bratrů Koenigů jsme se naposledy setkali ve čtvrté sérii Agentů S.H.I.E.L.D.u, kde jsme se dozvěděli, že právě jim svěřil Coulson pekelnou knihu Darkhold. Hrdinové pak vyrazili na cestu napříč časem a Koenigy jsme od té doby neviděli. Patton Oswalt se však do seriálu v sedmé sérii vrátí a uvidíme jej hned v první epizodě nové řady.

Některé možná zklameme, ale jisté je, že ani jednoho z bratrů si v tomto díle zřejmě nezahraje. Teoreticky by se do této role mohl vrátit v pozdějších epizodách, ale jisté to samozřejmě není. Coulsonův tým se bude tedy v epizodě nazvané The New Deal nacházet v roce 1931, kdy S.H.I.E.L.D. ještě neexistoval a setkat se zde má právě s postavou, kterou si Oswalt zahrál.


Uvidíme herce v roli jakéhosi mafiánského kmotra? Foto: Marvel, ABC

Fanoušci momentálně spekulují, kdo by mohla postava být a jednou z možností je samozřejmě jejich dědeček, který by podle oblečení mohl být vůdcem nějaké mafie. Odpovědi na tuto otázku se dočkáme již brzy, jelikož se seriál vrátí na televizní obrazovky již za dva týdny.

Jste rádi, že se Patton Oswalt vrací do seriálu? Koho by podle vás mohl hrát?

Zdroj: MCUExchange


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře