Proč se dočkáme agentů až v létě?

Proč se dočkáme agentů až v létě?

15.8.2018 0:53


V květnu bylo oznámeno, že se šesté série Agents of S.H.I.E.L.D. opět nedočkáme v září, ale až v létě 2019. Channing Dungey, ředitelka stanice ABC Entertainment, nyní vysvětlila, proč tomu tak je.

Agents of S.H.I.E.L.D. je nadále vlajkovou lodí, co se týče seriálů v MCU, a pokaždé o chlup uniká zrušení s jeho nepravidelnými ratingy. Jak už jsme psali dříve, tvůrci seriálu nepočítali s tím, že by Agenti byli prodlouženi pro šestou sérii, a proto příběh skončil tak, jakoby pátá série byla tou poslední.

Pátá série skončila smrtí Fitze, porážkou Talbota rukou Daisy a rozloučením s Coulsonem a May, jež se rozhodli strávit zbytek Coulsonova života na Tahiti. Simmons se zbytkem týmu letěli hledat současnou verzi Fitze, který je momentálně v kryogenním stavu na palubě lodi Enocha někde hluboko ve vesmíru. Finále série většinou ignorovalo události Avengers: Infinity War a vzhledem k tomu, že šestá série k nám přijde až po uvedení filmu Avengers 4, můžeme s jistotou říct, že události v MCU budou mít jen malý vliv na Agents of S.H.I.E.L.D., pokud vůbec.

Coulson s May na Tahiti.

V rozhovoru pro THR Channing vysvětlila přesun na léto.

Přijde mi, že poslední série byla zatím jedna z těch nejlepších, co se týče kreativity, a fanoušci zůstávají velmi loajální. Doufám, že s přesunem na léto, kde hodnotíme ratingy shovívavěji, by mohli agenti pokračovat i nadále.

Navzdory svým slabým ratingům si seriál Agents of S.H.I.E.L.D. dokázal udržet neuvěřitelně loajální a oddanou základnu fanoušků. Seriál si vede mimořádně dobře i na Hulu nebo Netflixu.

Kolují spekulace o tom, že šestá série bude pro Agenty tou poslední, načež Channing zareagovala, že se uvidí po odvysílání série. Navzdory blížícímu se zprovoznění služby Disney, která vypadá, že se stane hlavní platformou Marvel Television, Channing oznámila, že ABC stále pracuje na několika projektech, jež se týkají Marvelu. Přesun na léto může být správným krokem nejen, aby se seriál odlepil ode dna, ale také aby zůstal na televizních obrazovkách.

Bude se vysílat šestá série už v červenci?

Na Instagramu Elizabeth Henstridge, představitelky Jemmy Simmons, se objevil komentář od fanouška, který se zeptal, kdy bude premiéra šesté řady. Elizabeth mu odpověděla stručně: Červenec 2019. Nicméně je třeba poznamenat, že i když má Elizabeth bezpochyby přístup k informacím o seriálu a nadcházející řadě z první ruky, stanice ABC zatím nic takového nepotvrdila a ještě dlouho ani nepotvrdí. Budeme si tedy muset počkat a doufat, že k nám Agenti přijdou už začátkem léta.

Myslíte si, že je přesun na léto dobrý nápad? A doufáte v sedmou sérii?

Foto: ABC


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!