Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

30.10.2019 21:00


Agenti S.H.I.E.L.D.u jsou jediným Marvel seriálem, který to i přes nemalé šance na zrušení dotáhl až do konce. Poslední řady se tak dočkáme již příští rok a tvůrci ji samozřejmě nezapomněli patřičně vynachválit.


Již příští rok se dočkáme poslední řady Agentů S.H.I.E.L.D.u, která naváže na cliffhanger z konce předešlé řady, kdy se hrdinové vydali do minulosti, aby Chronicomům zabránili v ovládnutí Země. Výkonný producent seriálu Jeffrey Bell se k závěrečné řadě vyjádřil takto:

Musím říct, že jsme do sedmé řady dali všechno. A občas když do něčeho dáte vše, trefíte se do černého…


Stejně jako předešlá řada bude i ta sedmá samozřejmě zkrácená na třináct epizod, což znamená, že po stránce efektů a výpravy bude minimálně na stejné úrovni. Již dříve bylo potvrzeno, že se v seriálu dočkáme hned několika slavných postav z minulosti S.H.I.E.L.D.u, přičemž tak mohou tvůrci nenápadně uzavřít i nedokončenou Agentku Carterovou

Agenti S.H.I.E.L.D.u jsou jediným seriálem, který se vyhnul zrušení. Foto: Marvel, ABC

K seriálu se samozřejmě vyjádřil i Jed Whedon, který souhlasí s Jeffreyho komentářem a dodává k němu následující:

Nadcházející epizody budou šílené. Sedmá série obsahuje jedny z nejzábavnějších epizod a doufáme, že si je lidé užijí stejně tak jako my. Rozhodně jsme do toho dali všechno.

Agenti S.H.I.E.L.D.u jsou momentálně navíc jediným Marvel seriálem, který to dotáhne ke zdárnému konci, i když mu již několikrát předtím hrozilo předčasné ukončení. Uvidíme, jestli se nyní kvůli nové roli Kevina Feigeho dočkáme postav i ve filmech či projektech na Disney+, ale všechno má svůj čas.

Jste rádi, že si tvůrci dali na poslední sérii záležet? Návrat kterých postav by vás potěšil nejvíce?

Zdroj: CinemaBlend


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!