Uvidíme v seriálu ještě Ghost Ridera?

Uvidíme v seriálu ještě Ghost Ridera?

2.8.2019 21:02


Finále šesté řady je již pomalu za rohem a na internetu se na poslední chvíli ještě objevila teorie o tom, která postava by mohla pomoci S.H.I.E.L.D.u v zas­tavení nové hrozby. Řeč je samozřejmě o Ghost Riderovi, kterého jsme neviděli od konce čtvrté série.


Již příští rok se dočkáme samostatného seriálu o Ghost Riderovi, který poběží na Hulu, ale ještě před tím je velmi pravděpodobné, že by se mohl objevit v posledních epizodách Agentů S.H.I.E.L.D.u. Jelikož má jeho seriál brát v potaz události Agentů, pořád bude samostatný a bylo by divné, kdyby se s hrdiny nerozloučil, případně jim nepomohl, když nyní čelí velmi mocnému nepříteli.

Nedávno jsme se dozvěděli, že Izel a Sarge jsou tvorové ničící celé planety, kteří navíc s největší pravděpodobností pochází z jiného světa. Nyní Izel navíc plánuje invazi, s níž by přivedla své druhy, jež by v nové realitě získali schránky v podobě lidských hostitelů. Na konci zatím poslední epizody pak Fitz přirovnal padouchy přímo ke Ghost Riderovi, což už tak trochu naznačuje, že bez něj nemají moc velkou šanci.


Vrátí se ve finále Ghost Rider? Foto: Marvel, ABC

Navíc nezapomínejme, že Ghost Rider ve finále čtvrté série řekl, že Země je jen jedním bojištěm ve válce, která poběží navěky. A dalším náznakem jeho návratu je synopse k finále šesté řady, která říká, že se tým S.H.I.E.L.D.u vydá do pekla a zpátky, což se dá vyložit doslova i metaforicky. Vrátí se tedy Reyes zpátky na scénu? To se dozvíme již během pár hodin, kdy proběhne samotná premiéra posledních epizod šesté série.

Vrátí se podle vás Ghost Rider? Jak jinak by mohl S.H.I.E.L.D. Izel a Sarge porazit?

Zdroj: Screenrant


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!