V poslední sérii Agentů uvidíme několik postav z dlouhé historie S.H.I.E.L.D.u

V poslední sérii Agentů uvidíme několik postav z dlouhé historie S.H.I.E.L.D.u

10.9.2019 16:03


Coulsonův tým už zažil nespočet dobrodružství, kdy se vydali do počítačové simulace i do budoucnosti. Tentokrát se však časem vydali na druhou stranu, a aby zabránili ovládnutí Země, budou potřebovat pomoc od velkých es S.H.I.E.L.D.u z dáv­né doby. Které postavy určitě uvidíme?


Konec šesté série zavedl naše hrdiny do třicátých let, kdy italská mafie ovládala téměř celou Ameriku. A už z několika různých úniků se k nám doneslo, že v tomto roce určitě nezůstaneme a budeme postupně sledovat vývoj organizace v průběhu času. Čekat bychom tak mohli jakýsi mix Tajné invaze Skrullů a Terminátora, kdy budou hrdinové bojovat proti časem-cestujícím strojům, které chtějí ovládnout naši planetu a vymazat S.H.I.E.L.D. z historie.

První víceméně potvrzenou postavou je agent Sousa ze seriálu Agent Carter. Zpráva o jeho příchodu do seriálu omylem unikla herečce Ming-Na Wen, která na svých sociálních sítích sdílela fotografii s koly, které dostali herci po dotočení seriálu. A právě Sousův představitel Enver Gjokaj tam na jednom kole měl svojí jmenovku.


Foto: Instagram

Bez Sousy by tu samozřejmě ale nemohla být ani Peggy Carterová, o níž se ze všech stran spekuluje, byť jsme se žádného oficiálního vyjádření zatím nedočkali. Samotní tvůrci seriálu ale naznačovali, že v poslední řadě uvidíme i několik hvězd. Navíc by to dávalo smysl i z důvodu, že její vlastní seriál skončil neuzavřený a stanice ABC by tak mohla sejmout dvě mouchy jednou ranou.

Kdo svou účast však stoprocentně potvrdil je Patrick Warburton. Ten měl v páté sérii roli vcelku malou, ale tentokrát bychom si jej mohli užít naplno. Jeho Ricka Stonera jsme si užili pouze na videonahrávce, kdy postava popisovala účel Majáku. Jelikož se ale bude v sedmé sérii cestovat časem a hrdinové potřebují Coulsona jakožto experta na historii S.H.I.E.L.D.u, zřejmě jej navštívíme někdy v sedmdesátých letech, kdy byl tento významný agent aktivní.

Minimálně Ricka Stonera se v seriálu určitě dočkáme. Foto: Marvel, ABC

Uvidíme, třeba nás tvůrci překvapí a zavedou nás ještě blíže k filmům a třeba i do devadesátek, kdy se odehrávala Captain Marvel, ale to je zatím jenom zbožným přáním fanoušků. Jelikož seriál končí, tak je samozřejmě důležité jej uzavřít ve velkém stylu, tak by si po dlouhé době i nějakou tu filmovou hvězdu mohli propůjčit, případně vrátit Ghost Ridera nebo jinou mocnější postavu.

Do jakého období byste se rádi podívali vy a kterou postavu byste chtěli v seriálu vidět?

Zdroj: Screenrant, ComicBookMovie


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!