Známe názvy všech třinácti epizod poslední řady

Známe názvy všech třinácti epizod poslední řady

1.1.2020 22:30


Přestože jsme ještě několik měsíců před uvedením poslední série Agentů a datum premiéry stále ještě nebylo odhaleno, názvy epizod však ano. V následujícím článku se na ně můžete podívat.


Názvy epizod sedmé a poslední řady

 1. Know Your Onions
 2. The New Deal
 3. Alien Commies from the Future
 4. Out of the Past
 5. A Trout in the Milk
 6. Adapt or Die
 7. The Totally Excellent Adventures of Mack and the D
 8. After, Before
 9. As I Have Always Been
 10. Stolen
 11. Brand New Day
 12. The End is at Hand
 13. What We’re Fighting For

Co jednotlivé názvy znamenají?

Vzhledem k tomu, že před premiérou sedmé série je ještě moře času, je většinou velmi těžké rozluštit význam epizod a co konkrétně by to mohlo pro děj znamenat. Jedna věc, které si lze všimnout, jsou dva koncepty pro sedmou sérii – cestování časem a ukončení éry Agentů S.H.I.E.L.D.u, překvapivě. Z některých titulů se však zdá, že časová dobrodružství týmu se nebudou vztahovat pouze kolem 30. let 20. století. Název „New Deal“ se nejvíce podobá odkazu na časové období, do kterého tým cestoval na konci šesté řady. USA se tehdy zotavovalo z Velké hospodářské krize a prezident Roosevelt uzákonil program New Deal v letech 1933–37.

Epizoda sedm s názvem „The Totally Excellent Adventures of Mack and the D“ se zdá být více v souladu s časovým obdobím osmdesátých let, což by mohlo pro Phila Coulsona 2.0 a celý tým znamenat ještě větší risk. Hned na to epizoda osm nám přivede již druhého herce, který zasedne na režisérské křeslo, konkrétně herečku Elizabeth Henstridge. Prvním nebyl nikdo jiný než Clark Gregg, který režíroval epizody Fun & Games a Missing Pieces. Poslední dvě epizody napsali Jeffrey Bell a Jed Whedon, kteří jsou v seriálu už od samotného vzniku.


Jste spokojeni s názvy epizod? Těšíte se na poslední řadu?

Foto: ABC


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!