Eli Morrow

Eli Morrow

José Zúñiga Sezóny 1 2016 - 2016


Strýc Robbieho a Gabea Reyesových, který experimentoval s nebezpečnou knihou zvanou Darkhold.

Základní informace

Eli Morrow je strýcem Robbieho a Gabea z matčiny strany, který pracoval ve společnosti Momentum Labs. Když viděl, jaké jeho kolegové dělají experimenty, rozhodl se je zradit a získat tuto moc pro sebe. Kolegy tak proměnil v entity podobné duchům, ale nakonec byl uzavřen do věznice, přičemž se nevzdal naděje, že naplní svůj plán.

Čtvrtá série

Když Morrow pracoval v Momentum Labs jako vrchní inženýr, spolupracoval na projektu manželů Bauerových, kteří chtěli popřít zákony fyziky a z ničeho vytvořit jakýkoliv materiál. Morrow tomu na první pohled nevěřil, ale následně se dozvěděl, že plány na tento stroj vzešly z knihy jménem Darkhold. V ten moment se Morrow rozhodl, že chce knihu jenom pro sebe a Bauerovy zradil. Bauerovi to však čekali a najali si na něj gang Fifth Street Locos, kteří ale omylem napadli jeho synovce.

Rozčílený Morrow využil kvantových baterií, aby zabil své kolegy, ale polohu Darkholdu se nedozvěděl. Za napadení Josepha byl zavřen do vězení, kde jej jednoho dne navštívil S.H.I.E.L.D., který chtěl vědět o jeho práci v laboratoři. Morrow však nechtěl spolupracovat, ale vstřícnější byl, když jej téhož dne navštívil Robbie. Pár dní nato jej navštívil duch Lucy, protože potřebovala někoho, kdo by Darkhold přečetl. S.H.I.E.L.D. jej následně osvobodil, ale Lucy jej odvedla pryč.

Po přečtení Darkholdu se mu vyjevily informace, které chtěl sám vědět a vytvořil přístroj, s nímž si dal nové schopnosti. Teprve společnými silami jej S.H.I.E.L.D. a Ghost Rider porazili, přičemž tento čin vtáhl Ghost Ridera do jiné dimenze.

Foto: ABC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!