Ellen Nadeer

Ellen Nadeer

Parminder Nagra Sezóny 1 2016 - 2017


Bývalá senátorka Spojených států a velká odpůrkyně Inhumans.

Základní informace

Ellen Nadeer vyrostla v rezidenci Nadeer postavené jejím otcem, kde spolu se svým bratrem Vijayem Nadeerem hráli společně, přičemž Vijay si jednou zlomil ruku. Když žila v New Yorku, Ellen a její bratr byli svědky vraždy jejich matky na její vlastní oslavě díky Chitauri. Ellen i Vijay útok přežili, akorát tím započala Ellenina nenávist k mimozemským bytostem. Obviňovala je ze smrti své matky a obávala se, že se jednoho dne vrátí.

Po vypuknutí Inhumanů začala Ellen vnímat vznikající Inhumany jako hrozbu pro lidstvo, srovnávala je s Chitauri a tak se přidružila k organizaci proti Inhumanům Watchdogs. Mezitím se stále prezentovala jako politička se silným lidským postojem. Měla také dohodu se svým bratrem, že pokud by se jeden z nich stal Inhumanem, druhý by ho zabil.

Čtvrtá série

Ellen Nadeer byla senátorkou Spojených států a veřejně stavěla odpor k Inhumanům a hrozbě, kterou představovali pro společnost. Zatímco použila své politické postavení, aby zničila pověst všech Inhumanů, Ellen se také stala spojencem a dobrodincem organizace Watchdogs, kde pomáhala s likvidací Inhumanů, včetně jejího vlastního bratra. Ellen byla zabita při výbuchu, který byl způsoben neočekávanou Terrigenezí Tuckera Shockleyho.

Foto: ABC