Gabe Reyes

Gabe Reyes

Lorenzo James Henrie Sezóny 1 2016 - 2016


Bratr losangelského Ghost Ridera, který je upoutaný na vozíček.

Základní informace

Gabe Reyes je bratrem Robbieho, který je světu známý spíše jako Ghost Rider. Po útoku gangu Fifth Street Locos je upoutaný na vozíček, přičemž se o něj stará jeho bratr. Gabe netušil, že je jeho bratr oním samozvancem, ale jednoho dne se to kvůli zásahu S.H.I.E.L.D.u doz­věděl.

Čtvrtá série

Gabe žil spolu s Robbiem u svého strýce a na rozdíl od svého bratra se pilně věnoval studiu. Jedné noci jej Robbie přesvědčil, aby s ním jel na pouliční závody, což se pro něj stalo osudným. Toho dne na ně zaútočili členové Fifth Street Locos, kteří si mysleli, že se v autě nachází jejich strýc. Zatímco Robbie získal po nehodě sílu Ghost Ridera, Gabe ztratil možnost chodit.

Během blackoutu v Los Angeles byl Gabe konfrontován několika zločinci, kteří mu chtěli ukrást vozíček. Robbie jej spolu s Daisy zachránil, přičemž v ní Gabe poznal slavnou Quake. Gabe si však myslel, že to ona může za jeho tajemné noční vyjížďky, tak ji požádal, aby se s Robbiem již nestýkala. O pár dní později byla pravda odhalena, když byli oba bratři přivedeni na Zephyr One. Následně pak Gabe o svého bratra přišel, nebo si to alespoň myslel, jelikož se Robbie dostal do jiného světa.

Foto: ABC