Ghost Rider

Ghost Rider

Gabriel Luna Sezóny 1 2016 - 2017


Duch pomsty s hořící lebkou a pekelným autem.

Základní informace

Robbie Reyes je mechanik, kterého zavraždil Fifth Street Locos gang. Když umíral, prosil o pomoc všechny síly, ale vyslechla ho ta nejhorší z nich. Reyese navštívil Johnny Blaze, kterého ovládal mocný Ghost Rider. Tuto moc předal také Robbiemu a následně pokračoval ve své cestě. Nabitý novými schopnostmi začal Robbie vyvražďovat zločince, kteří za útok mohli, aby tak pomstil svého bratra, jehož útok zanechal na vozíčku.

Čtvrtá série

Robbieho a jeho bratra Gabea vychoval jejich strýc Eli Morrow, který se zapletl s pochybnými lidmi. Jednoho dne se bratři Reyesovi rozhodli, že si zapůjčí jeho auto a zazávodí si v ulicích Los Angeles. Naneštěstí narazili na Fifth Street Locos, kteří šli po jejich strýci. Tento gang jim způsobil autonehodu a Gabe tak ztratil možnost chodit. Robbie té noci naopak získal mocného spojence v podobě Ghost Ridera,kterého mu předal Johnny Blaze, pekelný jezdec na motorce.

S touto novou silou začal Robbie zabíjet každého, kdo si to podle něj zasloužil a nepřestal přitom pátrat po každém členovi gangu. Náhodou se tak ale zapletl se S.H.I.E.L.D.em, který tou dobou pátral po Quake, jež byla na útěku. A jelikož se oba vyskytovali ve stejném městě, získal tak jejich pozornost. S.H.I.E.L.D. a Ghost Rider se ale nakonec stali spojenci, jelikož stáli proti daleko mocnějšímu nepříteli.

Z Robbieho strýce se vyklubal šílenec prahnoucí po moci, který díky svým nově získaným schopnostem „vytvářel“ hmotu dle své libosti. Robbie jej nakonec zastavil, ale ve výsledku propadl vytvořenou interdimenzionální branou a zmizel na několik týdnů. Pekelný jezdec se s S.H.I.E.L.D.em následně setkal v pravý čas, jelikož stáli proti robotické Aidě. Společnými silami ji porazili a Ghost Rider opět opustil svět lidí a odnesl z něj tak mocnou knihu Darkhold.

Foto: ABC