Joseph Bauer

Joseph Bauer

Kerr Smith Sezóny 1 2016 - 2016


Vůdce soukromé laboratoře Momentum a manžem Lucy Bauer.

Základní informace

Před lety Lucy a Joseph Bauer našli Darkhold pohřbený v suterénu opuštěného rodinného domu osoby, která zabila předchozího majitele knihy. Knihu vzrušeně otevřeli, jen aby viděli, že všechny stránky jsou prázdné. Když se na stránkách začaly objevovat slova, brzy si uvědomili, že každý vidí slova ve svém prvním jazyce – Lucy v angličtině a Joseph v němčině – jako by je kniha četla.

Společně pracovali na stroji, který odporoval fyzikálním zákonům. Nicméně, Eli Morrow byl v pokušení Darkholdem, takže nařídil, aby Josepha zabili. To ale selhalo, protože Morrowovi synovci Robbie a Gabe Reyesovi si půjčili jeho auto, což způsobilo, že byli napadeni namísto jeho. V důsledku toho Joseph skryl Darkhold. Nakonec Morrow uvrhl Josepha do kómatu a pokusil se zabít Lucy, Fredericka, Huga a Vincenta pomocí stroje, ale místo toho je přeměnil na strašidelná zjevení.

Čtvrtá série

Joseph Bauer byl vůdcem soukromé laboratoře Momentum a manželem doktorky Lucy Bauer. Když on a jeho manželka objevili Darkhold, experimentovali s knihou, ale technik Eli Morrow byl knihou v pokušení. Morrow chtěl získat informace z Josepha, takže ho uvedl do kómatu a pak se pokusil zabít Lucy a jejich kolegy strojem a obvinit jejich zjevnou smrt na „výbuch“. Nakonec byl Joseph probuzen Lucy, která se stala strašidelným zjevením hledající knihu. Nakonec ho nakazila strachem, který ho nakonec zabil.

Foto: ABC