Kebo

Kebo

Daz Crawford Sezóny 2 2015 - 2015


Zástupce Warda v jeho moderní verzi Hydry.

Základní informace

Kebo byl operativcem Hydry, který se po pádu jejích větších buněk přidal k Wardovi, aby spolu vytvořili novou a lepší verzi, jež nebude stát na zastaralých a fanatických pravidlech. Wardovi asistoval jako jeho pravá ruka a pomáhal mu s plánováním operací.

Druhá a třetí série

Když většina vedení Hydry padla spolu s Wolfgangem von Struckerem a Danielem Whitehallem, nastal napříč Hydrou chaos. Ward Keba násilím přesvědčil, aby se k němu připojil a spolu začali předělávat organizaci k obrazu svému. Jedním z prvních úkolů, které mu Ward zadal, bylo nalezení Wernera von Struckera, syna velkého vůdce Hydry. Kebo Wernera úspěšně unesl a následně se podílel i na jeho mučení. Werner se k nim taktéž poté připojil a dostal přiřazený vlastní úkol.

S.H.I.E.L.D. byl ale připraven se Wardovi pomstít a proto přišli s plánem, kdy na něj vyslali Lance Huntera v přestrojení. Kebo na jeho historku skočil a k Wardovi jej také přivedl. Oba útok ale přežili a pokračovali ve své činnosti. Keba nakonec zabila Bobbi Morse, když jej udržela v bazénu a zelektrizovala jej svými obušky.

Foto: ABC