Nathaniel Malick

Nathaniel Malick

Thomas E. Sullivan Sezóny 1 2020 - 2020


Syn Wilfreda Malicka, mladší bratr Gideona Malicka a společník Chronicomů, který chce nastolit ve světě anarchii.

Základní info

V původní časové ose byl stejně jako Wilfred Malick mrtvý ještě předtím, než jsme poznali náš tým agentů. V nové časové ose byl zachráněn Chronicomy a zosnoval s nimi plány, jak zastavit S.H.I.E.L.D. a Hydru jednou provždy a nastolit na Zemi anarchii.

Sedmá série

Nathaniel „Nate“ Malick byl synem Wilfreda Malicka a mladšího bratra Gideona Malicka. Přesto, že byl členem Hydry, se Nathaniel vždy snažil najít své místo v organizaci. Když viděl, jak Daisy Johnson využívá své síly, vedlo ho to k tomu, aby ji a Daniela Sousu unesl.

Díky výzkumu Daniela Whitehalla mohl Malick získat schopnosti Quake a začal spolupracovat se Sibyl a Chronicomy na zničení S.H.I.E.L.D.u. Při plánování nového světového řádu tím, že nastolí globální anarchii, Nathaniel využil časo-říčku k vyhledání a náboru některých konkrétních osob, aby se připojili k jeho týmu. Na svojí stranu dostal Kora a zabránil jí tak v sebevraždě. Kromě toho rekrutoval i mladistvého Johna Garretta a oba napadli Maják, aby unesli Jemmu Simmons, ukradli Zephyr 1 a zavraždili Ťia-jing.

Od Jemmy potřeboval informace o poloze Fitze, a přestože se jí dostal do mysli, nedokázal poznat, kde přesně se nachází. Poté však kontaktoval Chronicomské lovce a zaútočil na všechny základny S.H.I.E.L.D.u. Věřil Sibyl a jejím plánům, i tak ale přikázal Koře, aby Daisy zastavila. Sám jí napovídal báchorky o tom, že S.H.I.E.L.D. jsou ti zlí a její matka si zasloužila zemřít za ty hrůzy, co o ní navykládala.

Když Kora sešla z cesty a pustila Daisy a ostatní, i jí sebral schopnosti a převzal kontrolu. Poté, co byli přendáni do staré časové osy, ve které on byl dávno mrtev, se vydal za Daisy a vedl s ní velkou bitvu. Když jí však měl v hrsti, Daisy mu odhalila jejich plán se zničením všech lidí a s pomocí svých schopností zničila všechny lodě Chronicomů a jeho samotného.

Foto: ABC