Robin Hinton

Robin Hinton

Lexy Kolker Sezóny 2 2016 - 2018


Inhuman, která má schopnost vidět minulost, přítomnost i budoucnost.

Základní informace

Robin je inhuman se schopností vidět skrz čas. Vidí vše, co se kdy stalo, co se stane a i to, co se děje. Své schopnosti nedovede ovládat a proto se často ztrácí ve své mysli a zapomíná, v jakém je roce. Zvládne i prohlédnout do alternativní reality a vnímá všechny změny, které v těchto realitách byly provedeny.

Třetí série

V červenci roku 2015 Robin opustil její otec Charles, když jí bylo 18 měsíců. Jeho transformace Terrigenesis mu skutečně poskytla sílu předpovídat smrt jednotlivce po fyzickém dotyku a myšlenka, že není schopen držet svoji vlastní dceru, aniž by mu nebyla poskytnuta vize její smrti, byla pro něj nesnesitelná.

Protože sama Robin byla Inhuman, čelila ona a její matka Polly bigoterii v jejich rodném městě. Povědomí však o tom měla Daisy Johnson, kteerá slíbila jejímu otci Charlesovi, že bude Robin. Poskytla oběma dostatek peněz na to, aby se odstěhovaly a začaly žít nový život v prostředí, kde nikdo o jejích schopnostech nic nevěděl. Daisy se později setkala s Robin a její matkou a dala jí dřevěného vyřezávaného červenku, po které byla Robin pojmenována a jež jí předal Charles a nasměrovala je k jejímu příteli.

Pátá série

Robin viděla zničení Země, a proto varovala Enocha, který po jejím doporučení vyslal agenty S.H.I.E.L.D.u do budoucnosti do roku 2091, aby zachránili svět před nadvládou Kree. Když se agenti vrátili zpět do jejich přítomnosti, museli Robin chránit před generálem Hale a Hydrou. Po té, co Talbot vstřebal gravitonium, podařilo se mu unést Robin i s její matkou. Chtěl využít jejích schopností, aby mu našla další gravitonium a on se tak mohl stát ještě silnější. Byl však zastaven a s tím se předešlo i zničení Země, které Robin předpověděla.

Foto: ABC