Ruby Hale

Ruby Hale

Dove Cameron Sezóny 1 2018 - 2018


Dcera generála Hale a geneticky vytvořená Danielem Whitehallem.

Základní informace

Ruby je dcera generála Hale a byla vytvořena Danielem Whitehallem k tomu, aby byla perfektním vůdcem Hydry. Sama toužila po tom, aby vstřebala gravitonium a získala tak i uznání své matky. I když ji popisovala jako tyrana, byla jediným rodičem, kterého znala.

Pátá série

Ruby Hale jakožto výsledek projektu Ničitelky světů byla trénovaná v akademii Hydry, aby se stala následující vůdkyní samotné organizace. Celý svůj život byla také posedlá Daisy Johnson, kterou chtěla porazit. Kvůli své posedlosti byla schopná udělat cokoliv. To ona uřízla Yo-Yo obě ruce při jedné potyčce.

Ruby se nakonec spojila s Wernerem Von Struckerem a zradila svou matku tím, že ukradla gravitonium pro sebe. Unesla Jemmu Simmons a Lea Fitze, protože byli jediní, kteří jí mohli sestavit přístroj pro vstřebání gravitonia. Po té, co ho vstřebala, získala větší schopnosti, ale její tělo na ně reagovalo neskutečnou bolestí. Své schopnosti však neuměla kontrolovat, a tak omylem zabila Wernera, který ji chtěl utěšit a pomoci jí. Uklidnit se jí snažila i Daisy, což ji akorát více rozzlobilo. Ruby se skoro podařilo Daisy zabít, byla ale zastavena svou matkou. Nikdy se jí nepodařilo se vzpamatovat, protože Yo-Yo se chtěla pomstít a podřízla jí hrdlo.

Foto: ABC