Sarge

Sarge

Clark Gregg Sezóny 1 2019 - 2019


Záhadný člověk, který má obličej Coulsona.

Základní informace

Sarge je stvoření z jiné dimenze s podobou Phila Coulsona. Ze začátku neměl ponětí o tom, kdo je a jako poslání měl najít a zabít Izel a její stvoření Shrike.

Šestá série

Když Sarge přišel na Zem se svým týmem, téměř nic si nepamatoval. Věděl jediné a to, že Izel zabila jeho rodinu a že ničí světy. Proto stvořil svůj tým a začal ji nahánět po vesmíru, aby se pomstil. Znal způsob, jakým najít a zničit stvoření Shrike. S.H.I.E.L.D. si však ze začátku myslel, že Sarge a jeho tým zabíjí nevinné lidi a snažili se ho zastavit.

Po té, co unesl Melindu May, se S.H.I.E.L.D.u ho podařilo zatknout i s celým jeho týmem. Sarge však nad organizací na chvíli později převzal kontrolu, protože jako jediný věděl, jak zastavit Shrike. Jeho touha po pomstě byla tak velká, že v jednu chvíli byl ochotný obětovat i Snowflake, členku jeho týmu, aby znemožnil Izel přistát na zemi. Výbuch auta, který plánoval, však nenastal a Izel uprchla. On mezi tím pronikl do Zephyru a osvobodil zbytek svého týmu. Jeho plán ukrást Zephyr však nevyšel a byl znovu uvězněn.

To netrvalo dlouho, protože do základny Maják pronikla Izel, posedla May a v jejím těle ho zastřelila. Sarge však neumřel, zregeneroval se a znovu oživl. Když byl v limbu, začal si vzpomínat na svou dceru a ženu, které údajně ztratil. Toto všechno však Izel nakonec vyvrátila a sdělila mu, že je z jejího světa a že se jmenuje Pachakutiq. Coulsonovo tělo bylo okopírováno monolity a posláno přes čas a prostor do dimenze, ze které pochází. V tom světě neměl nikdo pevnou formu i když po ní toužili. Když se však Pachakutiq spojil s tělem Coulsona, jeho vzpomínky se pomíchaly.

Sarge tomu zprvu nevěřil a dále měl v plánu ji zastavit. Izel mu prozradila svůj plán a to otevřít dveře do jejich dimenze a vpustit zbytek jejich druhu na Zem, aby mohli posednout lidi. Po jeho probuzení zjistil, že má nadpřirozenou sílu. Daisy Johnson doufala, že s jeho další smrtí budou jeho vzpomínky jasnější a že se stane opravdovým Coulsonem, a tak mu zlomila vaz a čekala, než se opět zregeneruje. Na chvíli se to podařilo a Sarge se znovu spojil s S.H.I.E.L.D.em.

Když se tým vydal do chrámu, kde byla Izel, Sarge se k nim připojil. Skoro se mu v boji Izel podařilo zabít, ale nakonec to nezvládl, něco mu bránilo. May se rozhodla s ním promluvit, což se jí stalo osudným Sarge ji probodl svým mečem a poslal do jiné dimenze jako signál k tomu, že invaze může začít. Tímto se oficiálně přidal k Izel a vzpomněl si na své pravé já. Nakonec on s Izel byli zastaveni týmem a nadobro zabiti. Invaze z jiné dimenze se tedy nekonala.

Foto: ABC