Sinara

Sinara

Florence Faivre Sezóny 1 2017 - 2018


Pobočnice a milenka Kasia, která byla považována za jednu z nejlepších bojovnic mezi Kree.

Základní informace

Hlava Hlídky Kree a nejvěrnější stoupenec Kasia, vládce Majáku v dystopické budoucnosti. Byla velmi schopnou bojovnicí, která zvládala boj na blízku se zbraněmi i bez, byť užívala především dvou dálkově ovládaných orbů, které dokázaly proniknout těly jejich nepřátel. Sinara byla velmi chladný a téměř nikdy nemluvila, s Kasiem byla navíc v romantickém vztahu, jelikož si byli velmi blízcí už od mládí.

Pátá série

Předtím než se Kasius ujal velení Majáku, sloužil ve flotile Kree. Jednoho dne ale byl přečíslen a Sinara mu pomohla uniknout, přičemž zabila dva generály, kteří jim v tom bránili. Kasius byl následně vyhoštěn a Sinara odešla spolu s ním. Spolu s Hlídkou Kree chodila čas od času mezi lidi a dávala jim dávky jídla nebo odváděla zajatce, případně Inhumany. Jednoho dne byla Sinara donucena bojovat proti Quake, navíc v boji na život a na smrt. Daisy Sinaru porazila, ale nezabila, načež Kasiovo cenné lidské zboží uniklo.

Sinara byla poté pověřena úkolem pochytat všechny uprchlíky, mezi nimiž byli také cestovatelé z minulosti. S pomocí Flinta plánovala přilákat ostatní, ale S.H.I.E.L.D. nebyla schopna porazit a selhala. Sinara následně sledovala Kasia, když zabil svého bratra a poté opět vyrazila pochytat záškodníky ze S.H.I.E.L.D.u. V boji jí nakonec zabila Quake, která jí probodla skrz naskrz. Po smrti Sinary byl Kasius zlomen a rozhodl se vypít Odium, což přineslo smrt i jemu.

Foto: ABC