Tucker Shockley

Tucker Shockley

John Pyper-Ferguson Sezóny 1 2017 - 2017


Člen skupiny Watchdogs, který se proměnil v jednoho z Inhumans a stal se tak tím, co celou dobu nenáviděl.

Základní informace

Čtvrtá série

Jakožto člen jednotky Watchdogs byl Tucker Shockley najat Ellen Nadeerovou, aby shromáždil své vojáky a zabil jejího bratra, který vylezl z kokonu a stal se jedním z Inhumans. Zatímco Ellen se svým bratrem mluvila, Watchdogs situaci pozorovali z povzdálí a byli v pozoru, jelikož nevěděli, jaké schopnosti Vijay získal. Situace se zkomplikovala, když zjistili, že za Ellen přišla Jemma Simmonsová, která Vijayovi pomohla. Watchdogs proto Vijaye obklíčili a on své sestře vysvětloval, že se vůbec nezměnil.

Tuckera poté velice rozčílilo, když Ellen odvolala popravu a v soukromí jí následně vyhrožoval. Po promluvě se Superiorem se vydal Vijaye zabít, ale ten odhalil své schopnosti, kdy měl neuvěřitelné reflexy. Během souboje s ním byl Tucker raněn a unikl, načež s Ellen odletěl ve vrtulníku, kde byl i Vijay, jehož sestra zabila. Další mise, které se Tucker účastnil, bylo pátrání po Darkholdu a mučení Koeniga, který je měl ke knize zavést. Nakonec došlo k výměně, kniha za Koeniga, ale celé se to zkomplikovalo soubojem.

Mise ale byla úspěšná a Watchdogs se podařilo Darkhold získat. Kromě knihy měli Watchdogs i Terrigenové krystaly a s nimi se pokusili odhalit, jestli i Ellen patři k Inhumans. Když ale Shockley krystal rozbil, sám se proměnil a se svou schopností ovládat exploze všechny v místnosti zabil. Shockley ale výbuch přežil a začal dělat potíže, načež jej S.H.I.E.L.D. lapil. Tucker ale unikl a kontaktoval Superiora, který mu ale nedovolil v týmu být, jelikož Inhumany opovrhoval. Tucker se poté znovu rozhodl napadnout S.H.I.E.L.D., ale byl přemožen a znovu lapen.

Foto: ABC