První vystřižené scény z Promethea

První vystřižené scény z Promethea

19.9.2012 10:00


Dlouho se vedla debata, zda-li režisér Ridley Scott vydá speciální režisérský sestřih svého nejnovějšího filmu Prometheus. Scott stále dokola opakoval, že ne, ale přesto mu to nikdo zrovna dvakrát nevěřil. Dnes už však v této kauze máme docela jasno, když na internet postupně pronikají jednotlivé vystřižené scény, které nakonec na DVD a Blu-ray budou pouze součástí bonusů, nikoliv nového sestřihu filmu.

Právě nyní se na internet dostaly hned čtyři nové nebo prodloužené scény z filmu – respektive dvě prodloužené a dvě zcela nové. Zhlédnout je můžete ve videu přiloženém níže, ještě předtím si však představme seznam všech vystřižených či prodloužených scén, které se na DVD a Blu-ray nakonec objeví. Ty scény, které jsou v tomto výčtu zvýrazněny tučně, jsou potom zároveň obsažené i v onom přiloženém patnáctiminuto­vém videu:

Jakmile se na internetu objeví i zbytek z vystřižených scén Promethea, budeme vás na našem webu hned informovat. Časový rozdíl mezi zveřejněním jednotlivých scén přitom tkví především v tom, že scény již uvedené budou uveřejněny v rámci DVD či iTunes. Zbytek scén bude vydán později a pouze pro Blu-ray.


Jít na Alien | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!