S01E07: California Love

S01E07: California Love

CZ 5.12.2018 661 000 42 minut


Je tady čas školních plesů a jak na Crenshaw, tak i na Beverly bude otestováno přátelství, když Spencer učiní pár rozhodnutí, která budou mít drastický dopad na životy lidí v jeho okolí. Billy stráví trochu času s Grace a hájí své rozhodnutí oženit se za někoho, kdo nepatří k černošské komunitě. Coop si uvědomuje, že dostat Shawna z života v gangu ji může stát hodně.


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 26.8.2021 | 22:03:42

    Dobry díl, musim řict že jsem čekal že na plese bude napěti a že tam něco praskne a nemělo chybu jak se Layla rozešla s Asherem uprostřed plesu a pak si šla zatančit se Spencerem a to jak Asher byl namol a vyklopil tam že spal s Olivii tak to bylo fakt překvapeni a to jak se holky hadali že se jim Spencer obě libi tak to bylo fakt dobry a jsem zvědav kdy spolu začnou Layla a Spencer oficialně chodit a taky jsem zvědav co to bude znamenat pro tym když Spencer přebral Asherovi holu a jsem zvědav na Coop a Shawna jestli bude mit s gangem trable.

  • KevSpa
    KevSpa 9.12.2018 | 7:56:54

    Bohužel nastalo to, čeho jsem se obávala. Začíná z toho být tuctová teenCW srajda, ve které se řeší jen směšná dramata kolem vztahů. Snad se to ještě zvedne.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)