S01E09: Keep Ya Head Up

S01E09: Keep Ya Head Up

CZ 16.1.2019 691 000 42 minut


Spencer by se měl cítit jako na vrcholu, neboť jeho tým postoupil do playoff a začal chodit s Laylou, avšak nedávná tragická událost ho nutí vše zpochybňovat. Coop se dozvídá znepokojivé informace o svém kamarádovi a Jordan se obává výsledků drogových testů, které by mohly zničit jeho fotbalovou kariéru.


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 26.8.2021 | 23:54:02

    Dobry díl, musim řict že jsem rad že Spencer neni ten typ co si uživa slavu ale pomaha i ve čtvrti protože člověk by neměl zapominat odkud pochazi a doufam že se mu bude dařit a jsem zvědav na Coop fakt jsem nečekal že se přida k gangu myslel jsem že ji to Spencer rozmluvil jinak nemělo chybu jak Layla přemlouvala Ashera at se vrati a pak on ji daroval kytky a ona mu řekla že chodi se Spencerem a taky jsem zvědav jestli Jordan zjisti že Billy ty testy zaměnil.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)