S02E02: Speak Ya Clout

S02E02: Speak Ya Clout

CZ 14.10.2019 686 000 42 minut


Spencer je rozpolcený ohledně toho, kde hrát, ale je zaskočen tím, koho jeho otec přibere do týmu. Jelikož Jordan nebere blížící se fotbalový zápas vážně, musí čelit následkům. Layla se naštve na Spencera, když se Olivia prořekne ohledně jeho fotbalových plánů. Coop mezitím opět najde svůj hlas, a to díky hudbě, což by mohlo pomoci překlenout propast mezí ní a její mámou.

Základní info:

Režie: Michael Schultz
Scénář: Mike Herro & David Strauss

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience), Chad L. Coleman (Corey James), Judith Scott (Janelle Cooper), Mitchell Edwards (Cameron), Jordan Belfi (Ed Landon), Da'Vinchi (Darnell), Emily Levine (Lucy), Olivia Rose Keegan (Emma),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 27.8.2021 | 23:01:00

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak si hrači uživali a hlavně jak Jordan byl hotovy Casanova a jsem zvědav jestli ten zakaz bude dodržovat nebo ho bude chtit nějak obejit, jinak Layly je mi dost lito měla by se sebrat a dat věci do pořadku Spencera kritizuje že ji nic neřekl ale přitom sama mu lže a jsem zvědav jak to bude mit Spencer s Darnellem a Asher byl perfektni jak jako jediny trenoval


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)