S02E03: Never No More

S02E03: Never No More

CZ 21.10.2019 678 000 42 minut


Spencer dává svému otci ultimátum ohledně jeho nového hráče, ale po rozhovoru s Jordanem si skutečně uvědomuje, co ho tak zatěžuje. Když Coop ve škole ukáže svou rapovací dovednost, začne si více věřit a rozhodne se jít do bitvy ve freestyleu. Olivia se na popud Laury neochotně přidává do skupiny Sola Muse, ale záhy zjišťuje, že jí to možná pomůže vybudovat si svou vlastní identitu. Layla stále není sama sebou a Spencer začne mít obavy poté, co něco uvidí.

Základní info:

Režie: Sheelin Choksey
Scénář: Jameal Turner

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience), Chad L. Coleman (Corey James), Asjha Cooper (Kia Williams), Kareem J. Grimes (Preach), Da'Vinchi (Darnell), Kayla Smith (Rochelle Mosley), Corey Reynolds (Cliff Mosley), Wolé Parks (Micah Richards),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 27.8.2021 | 23:52:03

    Dobry dil, musim řict že Spencer to s tim ultimatem přehnal ale jsem rad že si nakonec uvědomil že děla chybu a rozhodl se že vztah s otcem je pro něj duležitějši než vyběr školy a jinak jsem zvědav jak to bude mit dal s Laylou protože vypada to že je duchem uplně jinde a jinak je dobry že Billy jmenoval Ashera a Spencera kapitanem a jinak nemělo chybu jak Olivia šla na Cotilion a Billy děla dobře že si nenecha kecat do tymu přece on je trener a on to rozhoduje


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)