S02E04: They Reminisce Over You

S02E04: They Reminisce Over You

CZ 28.10.2019 705 000 42 minut


Když se Spencer snaží promluvit s Laylou o tom, co se s ní děje, věci nejdou tak, jak doufal. Billy, Grace a Corey jdou na sraz střední školy po 25 letech, což vyvolá spoustu vzpomínek a nevyřízených účtů. Laura se rozzlobí, když zjistí, že Jordan našel způsob, jak obejít domácí vězení. Asher hledá podporu u Olivie, když ho chce vidět někdo z jeho minulosti.


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 28.8.2021 | 10:28:10

    Dobry dil, musim řict že ten sraz po letech byl fakt edobry ale nečekal jsem že si Billy a Corey vyřidi pěstmi ale jsem zvědav proč Corey odjiždi a jak to kluci vezmou jinak je mi lito Layly že je jak neřizena střela a mrzi mě že se rozešla se Spencerem a jsem zvědav na Jordana jak přežije trest ktery dostal a jsem zvědav jake tajemstvi taji před Asherem jeho rodiče.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)