S02E08: Life Goes On

S02E08: Life Goes On

CZ 2.12.2019 695 000 42 minut


S tím vším, co se děje, není Spencer schopný se radovat ze svého fotbalového ohodnocení a nalézá pomoc u Layly, která si však uvědomí, že její rada možná nemusí být tou nejlepší nejen pro kohokoliv, ale i pro ni samotnou. Jordan obdrží další nečekané novinky a Laura učiní rozhodnutí o tom, kde si ona s Billym stojí. Asher se mezitím dočká od svých rodičů objasnění ohledně toho, co se stalo minulý rok, což nakonec pomůže Asherovi a Olivii vyřešit jejich společnou záležitost.


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 28.8.2021 | 14:31:18

    Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že Spencer skonči s fotbalem ale možna si da jen pauazu aby se odreagoval ale aspon s Laylou jsou zase přatele a možna obnovi svuj vztah jinak nemělo fchybu jak Liv zařidila schuzku Ashera s jeho rodiči a potom ještě ten polibek ve fontaně jsem zvědav jestli jim to vydrži a jinak nečekal jsem že se Laura chce rozvest když se minule usmiřili aq nečekal jsem že se Tyron objevi na ulici když čeli obviněni za pokus o vraždu.

  • Billy the Kid
    Billy the Kid 6.12.2019 | 18:46:31

    začína to nabirat na obratkách, Lyla jde do úsatvu, Spencer končí, Jordan nemá dítě, Olivia+asher, Laura se ze starým chce rozvést a Coop zažíva radost a na konci šok. No lépe to skončit nemohlo...... :)


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)