S02E10: Protect Ya Neck

S02E10: Protect Ya Neck

CZ 27.1.2020 657 000 42 minut


Tyron je zpět v ulicích, kvůli čemuž je Spencer až přehnaně ochranářský vůči Coop a Lauře a dostane se tak na neprobádané území. Olivia je nervózní kvůli nadcházejícímu plesu SoLA Muse a snaží se opřít o Ashera, ale ten se zdá být soustředěný na fotbal víc než kdy jindy. Coop a Patience se snaží dostat zpátky do tempa, ale vše se zhorší, když vyjde najevo Coopina žárlivost. Jordan upozorní Billyho na něco, co viděl na sociálních sítích, což začne Billymu dělat trochu starosti.


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 28.8.2021 | 16:49:54

    Dobry díl, musim řict že fakt nemělo chybu jak Spencer pomahal na te společnosti všem holkam a Liv to fakt slušelo a nečekal jsem že vyhraje a jsem zvědav jak se s tim zraněnim vyrovna Spencer a jeho přatele a jsem zvědav jestli se proti Tyroneovi zvedne odpor a jinak je mi lito Coop že se s ni rozešla holka protože v tomhle měla Coop pravdu měla ji o ni něco řict a jsem zvědav na Billyho jak bude bojovat o sve misto a taky jsem zvědav na Ashera protože vypada že ma problem.

  • tominotomino
    tominotomino 1.2.2020 | 9:59:06

    Takový tanec se u těchto příležitostí běžně v seriálech nevyskytuje, což jen potěšilo. Jen mě mrzí, že vytvářejí napětí ve vztahu mezi Olivií a Asherem. Ti dva prostě musí být spolu.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)