S02E12: Only Time Will Tell

S02E12: Only Time Will Tell

CZ 10.2.2020 777 000 42 minut


Billy a Grace se obávají, že bude Spencer na sebe moc tlačit, což by mu mohlo v dlouhodobém měřítku uškodit. Odhodlaní zajistit si svou fotbalovou budoucnost se Spencer, Darnell a Jordan rozhodnou jít spolu podívat na fotbal na vysoké, ale Darnell by mohl o svou šanci přijít kvůli někomu blízkému. Asherovi spoluhráči a Olivia si začínají všímat rozdílu v Asherově výkonu a chování na hřišti i mimo něj a uvažují, proč na sebe tak tlačí. Layla si myslí, že ví, co chce udělat se svou budoucností a potřebuje k tomu pomoc od Coop.


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 28.8.2021 | 18:37:23

    Dobry díl, musim řict že Spencer by ale měl dat na radu doktoru a neurychlovat to protože se mu to muže vymstit jinak jsem zvědav na Ashera když Liv zjistila že muže brat steroidy kdo vi jestli se Asher nenaštve na Spencera protože on mu to svym zpusobem řekl a to jak byli na večirku bratrstva tak to bylo fakt dobry.


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)