S02E14: Who Shot Ya

S02E14: Who Shot Ya

CZ 24.2.2020 737 000 42 minut


Spencer se strachuje, že Coop nebere nic vážně a proto požádá Laylu o pomoc. Olivia uvažuje, jestli udělala správně, když řekla Billymu o Asherovi, kvůli čemuž musí Billy učinit těžké rozhodnutí, aby ochránil svůj tým. Coop se cítí být zavalená ostatními a učiní rozhodnutí o své potenciální budoucnosti. Laura ví, že má Jordan velké srdce, ale starosti jí dělá jeho vztah se Simone.


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 28.8.2021 | 20:36:43

    Dobryy díl, nečekal jsem že za vraždou Tyronea bude Shawneova matka ale aspon to byl jasny motiv ikdyž Coop měla větši ale jak všichni řikali nema na to odvahu a nečekal jsem že Billy přijde o misto trenera jsem zvědav co ted bude dělat a taky kdo ho nahradi a taky jak se s tim vyrovna Asher že trener skončil kvuli němu aby ho ochranil


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)