S03E01: Season Pass

S03E01: Season Pass

CZ 18.1.2021 1 053 000 42 minut


Spencer musí přejít do obrany, když vyjde rozhovor, který poskytl a který rozhodí jeho bývalé spoluhráče, kteří se nechají unést svými emocemi. Coop a Layla se vracejí z turné a zatímco se Coop snaží přijít na to, co se přihodilo Patience, pokouší se i zjistit, proč je zpátky Tyronova sestra. Billy se těší na nový začátek na střední škole v Crenshaw, ale nejdřív musí stanout tváří v tvář něčemu ze své minulosti, co by mohlo představovat překážku k jeho úspěchu. Jordan a Simone se mezitím potýkají s rozloučením s někým bližním.

Základní info:

Režie: Michael Schultz
Scénář: Nkechi Okoro Carroll

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Hunter Clowdus (JJ Parker), Spence Moore II (Chris Jackson), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron), Lamon Archey (D'Angelo Carter), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Merrick McCartha (Robert Hicks), Adain Bradley (Dane Kohler), Amaris Davidson (Renata Booth), Christina Webber (Billyho máma), Darryl Dunning II (Tariq Douglas),…

Foto: The CW

Trailer k třetí sérii:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 29.8.2021 | 10:06:17

    Dobry díl, musim řict že novinaři ten članek překroutili a nečekal jsem že Jordan vybuchne ale Spenceruv bracha ma pravdu že je to spiš že přijde o kamoše než o spoluhrače a jsem zvědav co se stalo v letě mezi Liv a Spencerem a taky ve Vegas a jsem zvědav jak na tom bude Spencer s ramenem a taky jak se mu bude dařit na stare škole a jsem zvědav na Mo jestli chce skutečně zakopat valečnou sekeru


All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Hunter Clowdus (JJ Parker), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Karimah Westbrook (Grace James), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Geffri Maya (Simone Hicks)